تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

رویای یک اسمارت‌فون تاشو و مقرون به صرفه آیا محقق می‌شود؟

اسمارت‌فون تاشو و مقرون به صرفه

سامسونگ قرار است ماه آینده سومین اسمارت‌فون تاشو خود را عرضه کند اما هیچ یک از دستگاه‌های منتشر شده تاکنون نمی‌توانند به عنوان دستگاهی مقرون به صرفه طبقه بندی شوند. کمترین هزینه‌ای که اکنون می‌توانید برای یکی از گوشی‌های هوشمند تاشو بپردازید، 1,380 دلار است. در ادامه باید گفت که گلکسی زد فلیپ دارای مشخصاتی قوی است و اولین دستگاه با صفحه نمایش شیشه‌ای فوق العاده نازک در جهان به حساب می‌آید.

بدیهیست که گوشی‌های هوشمند تاشو با صرف بودجه اقتصادی رویایی هستند و در مقطعی از آینده، ممکن است روزی این رویا به واقعیت تبدیل شود. با این حال، در حال حاضر برخی زمزمه‌ها در مورد یک گوشی تاشو اقتصادی وجود دارد. اگر قیمت این دستگاه تاشو فرضی زیر 1,000 دلار باشد، چنین دستگاهی ارزان قیمت تر از دستگاه های تاشو فعلی به شمار می‌اید و هم قیمت گلکسی نوت 20 اولترا قیمت دارد.

دستگاهی تاشو و اقتصادی خیلی دور از ذهن نیست

به تازگی مشخص شده است که سامسونگ در حال کار کردن روی یک دستگاه جدید است و ممکن است این گوشی هوشمند، یک دستگاه تاشو باشد. شماره مدل این دستگاه SM-F415 است. با کمی دقت به شماره مدل این دستگاه و با توجه به حرف اول این شماره فنی که “F” است، متوجه می‌شویم که سامسونگ از حرف F برای سری دستگاه‌های گلکسی زد خود استفاده می‌کند. این دستگاه از شماره مدل های SM-F900 ، SM-F700 و SM-F916 به ترتیب برای گلکسی فولد، گلکسی زد فلیپ و گلکسی زد فولد 2 استفاده کرده است.

رویای یک اسمارت‌فون تاشو و مقرون به صرفه آیا محقق می‌شود؟

جزئیات در حال حاضر بسیار محدود است اما به ما گفته شده که قرار است این دستگاه با گزینه‌های ذخیره سازی 46 و 128 گیگابایتی و در رنگ‌های سیاه، سبز و آبی در دسترس باشد. ما نمی‌توانیم به این اطلاعات منتشر شده بله عنوان منبعی کاملا معتبر تکیه کنیم زیرا این شواهد در بهترین حالت عمدتاً حاشیه‌ای هستند.

مشخص است که سامسونگ قصد دارد در آینده گوشی‌های هوشمند تاشو بیشتری را به بازار عرضه کند و اگر یک گوشی اقتصادی در این میان وجود داشته باشد، جای تعجب نخواهد داشت. پایین آمدن قیمت باعث می‌شود تا مشتریان بیشتری بتوانند از گوشی‌های تاشو استفاده کنند. اگر دستگاهی تاشو مثلاً بین 600 تا 700 دلار قیمت داشته باشد، ممکن است مشتری بالقوه زیادی برای این دستگاه وجود داشته باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.