تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

ریلمی واچ اس گواهینامه FCC و EEC دریافت کرد

ریلمی واچ اس

ریلمی که تنها در بازار اسمارت فون ها فعال بود در سال جاری میلادی اولین اسمارت واچ خود را با نام ریلمی واچ به صورت رسمی وارد دنیای گجت ها کرد. گرچه خود ریلمی مدعی بود که محصول مورد نظر ساعتی هوشمند است اما میتوان این دستگاه را صرفا یک ردیاب تناسب اندام به حساب آورد. چند روز پیش و اوایل ماه جاری میلادی در رویداد IFA 2020 ریلمی خبر از ارائه دو ساعت ریلمی واچ اس و ریلمی واچ اس پرو به بازار داده بود. هر دوی این ساعت های هوشمند تا به امروز از فیلترهای استاندارد مختلفی عبور کرده اند و گواهینامه های متعددی گرفته اند. اخیرا نسخه معمولی این سری اما در لیست FCC و EEC مشاهده شده اند.

Realme Watch S Pro حدود یه هفته پیش و در تاریخ 8 سپتامبر توسط FCC مورد تایید قرار گرفت. تقریبا ده روز پس از مدل پرو Realme Watch S نیز موفق به دریافت این تاییده شد. این ساعت هوشمند جدید ریلمی به صورت دایره ای طراحی شده و از نمایشگر AMOLED استفاده میکند.

ریلمی واچ اس

 

منبع تغذیه در نظر گرفته شده برای ریلمی واچ اس یه باتری 390 میلی آمپرساعتی است. این ساعت هوشمند استاندارد IP 68 را دریافت کرده است. دو دکمه در سمت راست اسمارت واچ مورد نظر مشاهده میشود و همچنین مجهز به سنسور ضربان قلب و SpO2 نیز میباشد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده از این ساعت های هوشمند پیش بینی میکنیم Realme Watch S تا اکتبر سال جاری میلادی به بازار عرضه شود. مدل پروی این ساعت ها که با کد RMA شناخته میشوند هم از یک نمایشگر 1.39 اینچی آمولد با وضوح 454 در 454 پیکسل استفاده میکنند. همچنین باتری استفاده شده در آن 420 میلی آمپرساعتی است و با احتساب بند وزنی 63.5 گرمی دارد. همچنین سنسور ضربان قلب و SpO2 توسط این اسمارت واچ پشتیبانی میشود.

اطلاعات بیشتری از ریلمی واچ اس در دست نیست و به نظر میرسد برای دست یابی به اطلاعات بیشتر باید منتظر روزها آینده باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.