تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

ساعت هوشمند ردمی با دریافت گواهینامه MIIT احتمالا در اکتبر رونمایی میشود

ساعت هوشمند ردمی

سال گذشته شرکت شیائومی اولین ساعت هوشمند خود را با نام Mi Watch در کشور خود یعنی چین، رونمایی کرد. چند هفته بعد نسخه ارزان تر و دایره ای شکل این گجت با نام Mi Watch Color توسط این شرکت چینی به بازار عرضه شد. حالا اما با گذشت یک سال برند فرعی شیائومی قصد دارد اسمارت واچ جدیدی را رونمایی کند. اولین ساعت هوشمند ردمی که موفق به دریافت تاییدیه از وزارت صنعت و فناوری اطلاعات چین شده است احتمالا در ماه اکتبر به صورت رسمی معرفی میشود.

از زمانی که ردمی به یک برند مستقل تبدیل شده است محصولات متنوعی را به بازار اسمارت فون ها معرفی کرده است ولی در زمینه گجت های پوشیدنی تنها ردمی بند را برای ارائه به بازار معرفی کرده است و تا به حال شاهد ارائه ساعت هوشمند ردمی نبوده ایم.

همان طور که گفته شد مدت هاست شایعه ها و اخبار درباره اسمارت واچ Redmi وجود دارد. این گجت آینده شرکت ردمی با شماره مدل REDMIWT01 در گواهینامه MIIT کشور چین مشاهده شده است. عکسی که در وب سایت Weibo و توسط leakster معروف گفت و گوی دیجیتال به اشتراک گذاشته شده است مربوط به دریافت همین گواهینامه است که میتوانید در قسمت زیر آن را مشاهده کنید.

ساعت هوشمند ردمی

 

 

گفته میشود که اسمارت واچ Redmi که به احتمال خیلی زیاد در ماه اکتبر سال جاری میلادی رونمایی خواهد شد از دوام باتری فوق العاده بهره میگیرد. به همین خاطر پیش بینی میکنیم این ساعت هوشمند با سیستم عامل Android Wear به بازار عرضه نشود. چرا که این سیستم عامل در رابطه با عملکرد باتری دستگاه کارآیی قابل قبولی تا به امروز روی گجت های مختلف از خود نشان نداده است.

ساعت هوشمند ردمی مطابق با انتظارات ما از یک سیستم عامل اختصاصی استفاده خواهد کرد که در Mi Watch Color نیز مورد استفاده قرار گرفته بود. به هرحال باید منتظر روزهای آینده و رونمایی رسمی از این گجت باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.