تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

ساعت هوشمند وان‌پلاس در راه است!

ساعت هوشمند وان‌پلاس

ساعت هوشمند وان‌پلاس – پیش از این هم شایعاتی مربوط به توسعه‌ی ساعت وان‌پلاس به گوش رسیده بود. در حقیقت کارل پی، بنیانگذار وان‌پلاس، در ژوئن 2016 (بیش از چهار سال پیش) توییت‌هایی راجع به ساعت هوشمند وان‌پلاس را که هرگز به نتیجه نرسید، منتشر کرد. انتشار این ساعت هوشمند، بین رونمایی دستگاه‌های وان‌پلاس 2 و وان‌پلاس 3 در نظر گرفته شده بود. احتمالا این ساعت می‌تواند دارای یک فرم گرد با بند‌ها و صفحات قابل تعویض باشد.

What could have been but never will be. Sketches circa 2015. #throwback pic.twitter.com/5zKuSdDiv0

 Carl Pei (@getpeid) June 29, 2016

شواهد جدید توسعه و فعالیت‌های وان‌پلاس برای ایجاد یک ساعت جدید با مجوز جدید توسط IMDA سنگاپور را نشان می‌دهند. همانطور که توسط وب‌سایت 91Mobiles گزارش شده است، این گواهینامه فقط وجود یک گجت پوشیدنی وان‌پلاس را با نام W301GB نشان می‌دهد. هیچ اطلاعات یا مشخصات دیگری توسط این مجوز فاش نشده است، اما گمانه زنی‌های مربوط به این گجت جدید را افزایش می‌دهد.

کمپانی Oppo اخیراً اوپو واچ خود را منتشر کرده است. ساعتی با طراحی مشابه اپل واچ سیستم‌عامل Android Wear. در این مرحله، فقط می‌توانیم فکر کنیم که از یک ساعت هوشمند ساخته شده توسط وان‌پلاس چه انتظاراتی داریم. در حال حاضر، پیش بینی می‌کنیم که وان‌پلاس با رویکردی مشابه با OnePlus Buds، ساعت مچی خود را بسازد: تأکید بر طراحی و عملکرد در یک نقطه قیمت رقابتی.

OnePlus

آیا این ساعت هوشمند قابلیت خاصی را در گوشی‌های هوشمند وان‌پلاس ارائه می‌دهد و آیا مانند Oppo Watch مربع خواهد بود یا همانطور که در ابتدا وان پلاس ساعت هوشمند خود را تصور می کرد، گرد خواهد بود؟

ساعت هوشمند وان‌پلاس

پیشتر OnePlus Buds مورد استقبال طرفداران و رسانه‌ها قرار گرفت. گام منطقی بعدی که وان‌پلاس به رشد اکوسیستم سخت افزاری خود ادامه می‌دهد، یک ساعت هوشمند برای تکمیل ریزه کاری‌های فناوری این کمپانی است. در هر صورت منتظر اقدام بعدی این کمپانی خواهیم بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.