تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

ویدیو آنباکسینگ و مشخصات ساعت هوشمند گلکسی واچ 3 سامسونگ فاش شد

ساعت هوشمند گلکسی واچ 3 سامسونگ

تیک ست – میدانیم تعداد زیادی از مخاطبان بی صبرانه در انتظار گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد 2 هستند، با این حال ساعت‌‌های هوشمند سامسونگ نیز همیشه طرفداران خاص خود را داراست. سامسونگ گلکسی واچ 3 جدیدترین اسمارت واچ این برند خواهد بود که حالا بجز مشخصات ویدیو آنباکسینگ آن نیز لو رفته است.

در یکی از کانال‌های یوتیوب، ویدیو آنباکسینگ گلکسی واچ 3 قبل از رونمایی اصلی شرکت منتشر شده است که احتمالا یک خرده‌فروش در امارات آن را فروخته است.

ویدیویی در کانال یوتیوب The Mobile Central منتشر شده که آنباکسینگ کامل و تنظیمات ساعت هوشمند گلکسی واچ 3 سامسونگ که هنوز از آن رونمایی نشده است را نشان می‌دهد. آن‌طور که از ویدیو مشخص است یک خرده‌فروش که به احتمال زیاد در کشور امارات است، این ساعت هوشمند را قبل از تاریخ رونمایی آن فروخته است.

تصاویر لورفته سامسونگ گلکسی واچ 3 حاشیه چرخان را نشان می‌دهد

این ویدیو یک نمایش کوتاه یا جاسوسی از گلکسی واچ 3 نیست، بلکه ویدیو آنباکسینگ کامل است. ساعت موجود در این ویدیو مدل SM-R850 به رنگ برنز و 41 میلی‌متری است.

فردی که این ویدیو را ضبط کرده، قبل از اینکه ساعت را تنظیم کند، آن را با ساعت‌های هوشند دیگر موجود در بازار مانند اپل واچ سری 4 و گلکسی واچ‌های قبلی مقایسه کرده است. گلکسی واچ 3 بند چرمی خواهد داشت؛ اما هنوز مشخص نیست که این چرم طبیعی است یا مصنوعی.

برداشت اولیه از این ویدیو این است که شرکت سامسونگ برای ساخت این ساعت خود از مواد مرغوبی استفاده کرده است. ساز ۴۱ میلی‌متر این ساعت برای دست‌های کوچک و ظریف طراحی شده است و در این ویدیو نیز بند ساعت روی دست فرد باریک است.

آموزش نحوه ی عکس برداری پرتره در گوشی های سامسونگ

رویداد رونمایی از محصولات جدید سامسونگ در تاریخ ۵ آگوست برگزار می‌شود و از گوشی‌های سری گلکسی نوت ۲۰، گلکسی واچ ۳، گلکسی Z فولد ۲ و گلکسی تب S7 رونمایی خواهد شد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.