تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

سامسونگ از پنل‌های سوپرآمولد خود برای نمایشگر گلکسی S21 استفاده می‌کند

نمایشگر گلکسی S21

بیش از یک ماه پیش، گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه سامسونگ در حال مذاکره با BOE در مورد تولید پنل های سوپرآمولد برای برخی از گوشی‌های هوشمند این شرکت کره‌ای از جمله گلکسی S21 یا S30 یا هر نام دیگریست که قرار است به عنوان پرچم‌دار بعدی سامسونگ عنوان شود. اما طبق آخرین شایعات موجود در این زمینه، پنل‌های تولید شده توسط BOE، موفق نشده‌اند که آزمایش‌های داخلی سامسونگ را پشت سر بگذارند تا از این موارد استفاده شود.

Every future smartphone should steal this stunning Samsung Galaxy S20 feature 750x430 - سامسونگ از پنل‌های سوپرآمولد خود برای نمایشگر گلکسی S21 استفاده می‌کند

طبق گزارش‌ها، سامسونگ از کیفیت پنل‌های این شرکت راضی نیست و بنابراین به استفاده از اولدهای داخلی خود ادامه خواهد داد. در حقیقت، BOE به دنبال راهی برای ورود به زنجیره‌ی تأمین پنل‌های اپل بود اما در آزمایش‌های اولیه برای تولید صفحه نمایش آیفون 12 نیز ناکام ماند. این مسئله برای ما این قضیه را روشن می‌کند که چرا سامسونگ 80 درصد از پنل‌های تولیدی آیفون‌های امسال را در اختیار دارد.

همچنین بخوانید:

سامسونگ در تامین نمایشگر گلکسی S30 قصد همکاری با BOE را داشت

 

گلکسی S21

سری گلکسی S20 سامسونگ از قابلیت بزرگنمایی شگفت انگیز برخوردار است و در مدل اولترای S20 با بزرگنمایی ۱۰۰ برابر روبرو می‌شوید. با این حال، اگر از گلکسی S20، گلکسی S20 پلاس و یا گلکسی S20 اولترا استفاده می‌کنید، متوجه خواهید شد که در هنگام فیلم‌برداری، قابلیت بزرگنمایی یا همان زوم، به طور کامل در دسترس نیست.

در حالت ضبط ویدئو، از حداکثر ۲۰ برابر زوم در S20 اولترا و ۱۲ برابر زوم در گلکسی S20 و گلکسی S20 پلاس برخوردار هستید که در مقایسه با زوم ۱۰۰ برابری در حالت عکاسی بسیار محدود است. اما آیا می‌دانستید که ضبط فیلم‌ها  با حداکثر ۳۰ برابر زوم در S20 و S20 پلاس و ۱۰۰ برابر زوم در گلکسی S20 اولترا امکان پذیر است؟

برنامه‌ی دوربین در سری گوشی‌های S20 (و در گوشی‌های دیگر سامسونگ که دارای One UI 2.1 هستند) یک دکمه شاتر را برای شروع سریع فیلم‌برداری در اختیار شما قرار‌ می‌دهد و همچنین این میانبر ضبط فیلم‌ها را در هر سطحی از زوم امکان پذیر می‌سازد. اصولاً اگر به صورت دستی زوم کنید و به سطح دلخواه در بزرگنمایی برسید و سپس دکمه شاتر را فشار داده و نگه دارید، تلفن شروع به ضبط فیلم در آن سطح از زوم می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.