تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

سامسونگ ممکن است رونمایی گلکسی اس 21 را اواخر 2020 انجام دهد

رونمایی گلکسی اس 21

این انتظار وجود دارد که پرچمدار جدید سامسونگ Samsung Galaxy S21 در سال 2021 میلادی معرفی شود. به تازگی اما خبرهایی شنیده میشود که سامسونگ ممکن است رونمایی گلکسی اس 21 را اواخر 2020 انجام دهد. این اخبار از کره جنوبی به دست رسیده و به همین دلیل ممکن است حقیقت داشته باشد. البته هنوز هیچ تایید رسمی مبنی بر معرفی سامسونگ گلکسی S21 در سال جاری وجود ندارد.

به تازگی شرکت اپل سری جدید پرچمدار خود iPhone 12 را رونمایی کرد. ممکن است سامسونگ برای رقابت با اپل قصد داشته باشد رونمایی گلکسی اس 21 را کمی جلوتر بیاندازد. گزارش های منتظر شده خبر میدهند بسیاری از اجزای اصلی گوشی Galaxy S21 ماه آینده وارد تولید انبوه می شوند. این اتفاق تقریبا دو هفته سریعتر از حد معمول و مورد انتظار است. دلیل اتفاق پیش رو میتواند این باشد که سامسونگ انتظار فروش بالایی از گوشی پرچمدار جدید خود دارد. همچنین ممکن است کره ای ها بخواهند محصول جدید خود را سریع تر روانه بازار کنند.

 

Samsung Galaxy S21 پرچمدار جدید سامسونگ

 

رونمایی گلکسی اس 21

آخرین پرچمدار سامسونگ یعنی سامسونگ گلکسی اس 20 از نظر فروش خیلی مورد توجه قرار نگرفت. در صورتی که نسبت به گوشی های نسل گذشته و دیگر پرچمداران از ویژگی ها و پیشرفت های قابل قبولی همراه بود. البته شیوع ویروس کرونا را نمیتوان از این موضوع جدا کرد. برخی شواهد تازه نشان میدهند پرچمدار جدید سامسونگ Galaxy S21 به زودی رونمایی میشود. سامسونگ امیدوار است این دستگاه با استقبال مناسبی در بازار اسمارت فون ها روبه رو شود.

با رونمایی گلکسی اس 21 سامسونگ در واقع قصد دارد بازار گوشی های هوشمند را در دست بگیرد. به همین خاطر آن ها نسخه طرفداران گلکسی S20 را نیز در هفته های گذشته وارد بازار کردند. البته باید این نکته را نیز عنوان کرد که تولید اسنپدراگون 875 ممکن است به تاخیر بیفتد. گفته میشود این تراشه در Samsung Galaxy S21 به کار گرفته خواهد شد. به همین خاطر ممکن است تاریخ رونمایی امسال نباشد.

به هرحال نشانه های زیادی وجود دارد که نشان میدهد پرچمدار جدید سامسونگ احتمالا در ماه دسامبر معرفی میشود. در صورت این اتفاق گوشی جدید سامسونگ سال آینده و در ماه ژانویه یا مارس رسما وارد بازار خواهد شد. البته هنوز هیچ خبری قطعی و موثق اعلام نشده است و باید منتظر روزهای جدید و اخبار تازه بود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.