تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

سامسونگ شارژرهای جدید USB-C را برای بهره‌وری حداکثری انرژی طراحی کرد

شارژرهای جدید سامسونگ

بهره‌وری انرژی اولین چیزی نیست که با نگاه کردن به یک شارژر گوشی هوشمند در ذهنمان تداعی می‌شود. اکثر مردم فکر می‌کنند که یک شارژر چگونه می‌تواند باتری یک گوشی را شارژ کند یا استفاده از آن چقدر راحت است. با این حال، سامسونگ شارژرهای جدید USB Type-C خود را طراحی کرده است که تا آنجا که ممکن است برای کاهش اتلاف انرژی کارآمد باشد.

تصور سامسونگ بر اینست که اصلاحات جزئی در کار‌های روزمره‌ی ما می‌تواند باعث کمک چشمگیر به منافع محیط زیست شود. بنابراین، این شرکت شارژرهایی را تولید کرده است که در هنگام شارژ کردن یک وسیله و یا در غیر از این حالت، کارآمدی خود را حفظ کنند. علاوه بر این، شارژرهای جدید سامسونگ توسط مواد بازیافتی ساخته شده‌اند و در عین حال که از نظر ظاهری خوشایند هستند، از آتش و خطرات دیگر نیز در امان هستند.

شارژرهای گوشی‌های هوشمند گلکسی دارای قابلیت شارژ سریع هستند و برخی از آنها توان شارژ ۱۵ وات، ۲۵ وات و حتی ۴۵ وات را در اختیار شما قرار می‌دهند و در نتیجه در وقت شما صرفه جویی می‌کنند. این شارژرها در حالی که گوشی شما را شارژ می‌کنند، در سطح بهره وری انرژی با بیش از 80 درصد کار می‌کنند، مطابق با استاندارد اتحادیه اروپا برای سطح VI ErP (محصولات مرتبط با انرژی)

شارژری با حداقل اتلاف انرژی

حتی وقتی یک شارژر به یک گوشی وصل نشده باشد، شارژدهی به سوکت به پایان می‌رسد. گفته می‌شود که مصرف برق آماده به کار، مسئله‌ی مهمی در اتلاف انرژی است. بنابراین، این شرکت، نرم افزاری را در شارژر تعبیه کرده است که وقتی به دستگاهی متصل نیست، آن را در حالت استراحت و آماده به کار قرار می‌دهد. هنگامی که نرم افزار دستگاه متصل را شناسایی کرد، شارژر از حالت آماده به کار خارج می‌شود و شروع به برق‌رسانی می‌کند.

Samsung 25W 45W USB Type C PD Chargers - سامسونگ شارژرهای جدید USB-C را برای بهره‌وری حداکثری انرژی طراحی کرد

زباله‌های پلاستیکی یک مشکل بزرگ برای کل جهان است، بنابراین سامسونگ برای تولید شارژرهای گوشی‌های هوشمند خود، از مواد بازیافتی مانند PCM استفاده می‌کند. این کار کمک می کند تا هنگام تولید پلاستیک، میزان مواد مضر به طور بالقوه کاهش یابد. سامسونگ ادعا می‌کند که از بیش از ۵۰۰۰ تن PCM برای ساخت شارژرهای گوشی هوشمند استفاده کرده است.

مهندسان سامسونگ امیدوارند که مصرف کنندگان نیز در هنگام انتخاب یک گوشی هوشمند جدید، به رده‌بندی انرژی در مورد شارژرهای گوشی توجه کنند و تصمیمی آگاهانه از لحاظ زیست محیطی بگیرند تا دنیا را به مکانی سبزتر تبدیل کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.