تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

سامسونگ واچ جدید احتمالا دارای حاشیه چرخان است

اسمارت واچ جدید سامسونگ

گلکسی واچ سامسونگ اغلب به عنوان بهترین اسمارت واچ برای کاربران Android در نظر گرفته می شود و اکنون به نظر می‌رسد یک مدل به روز شده در حال آمدن به بازار است. البته شایعاتی در این‌باره چند ماه پیش وجود داشت، اما اکنون یک گلکسی واچ جدید سامسونگ از FCC گذشته است و حتی مشخصات اولیه‌ای از سخت افزار را ارائه داده است.

تعداد انگشت شماری از اسناد FCC که توسط Droid-Life مشاهده شده است، تایید می‌کنند که سامسونگ نه تنها بر روی گلکسی واچ بروز شده کار می‌کند، بلکه احتمالا رونمایی از آن چندان دور نیست. این اسناد انواع مدل‌های LTE این ساعت‌های جدید را نشان می‌دهد که شامل مدل‌های SM-R855 و SM-R845 می‌شود. اسناد بیشتر فقط مدل‌های مجهز به Wifi را نشان می‌دهد که شامل مدل‌های SM-R840 وSM-R850 می شود. این اعداد مطابق بانسخه‌های قبلی گلکسی واچ هستند.

اسمارت واچ جدید سامسونگ

اگرچه بهتر از شماره‌ی مدل‌ها، ماکت‌های این ساعت‌های هوشمند اطلاعات بهتری در اختیار ما میگذارند، از جمله تعداد انگشت شماری از مشخصات، ظاهرا گلکسی واچ سامسونگ یک مدل 45mm از استیل ضد زنگ و همچنین یک مدل با قاب 41mm را ارائه می‌دهد. این ساعت همچنین از Gorilla Glass DX و 5ATM مقاومت در برابر آب، دوام Mil-STD-810G، پشتیبانی از GPS و همچنین LTE، همانطور که در بالا گفته شد را ارائه می دهد.

samsung galaxy watch 2020 fcc 3 300x263 - سامسونگ واچ جدید احتمالا دارای حاشیه چرخان استsamsung galaxy watch 2020 fcc 2 300x250 - سامسونگ واچ جدید احتمالا دارای حاشیه چرخان است

در گزارش دیگر، SamMobile فاش کرد که سامسونگ علاوه بر سخت افزار بروز شده، حاشیه چرخشی-فیزیکی قاب را در طراحی جدید ساعت‌ها حفظ خواهد کرد.

اما پس از انتشار دو مدل گلکسی واچ اکتیو 1 و 2 که این ویژگی را در خود نداشتند، مشخص نیست که مدل جدید این ویژگی را در خود جای دهد یا نه.
ما مطمئن نیستیم که سامسونگ قصد دارد گلکسی واچ جدید را ارائه دهد یا نه اما این موضوع که آن را از FCC عبور داده اند نشان می‌دهد می‌توان این انتظار را نیز داشت.

samsung galaxy watch 2020 fcc 1 300x193 - سامسونگ واچ جدید احتمالا دارای حاشیه چرخان استsamsung galaxy watch 2020 fcc 4 300x264 - سامسونگ واچ جدید احتمالا دارای حاشیه چرخان است samsung galaxy watch 2020 fcc 5 300x213 - سامسونگ واچ جدید احتمالا دارای حاشیه چرخان است

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.