تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

سامسونگ گلکسی زد فولد 2 Thom Browne Edition را در یک فیلم 1 دقیقه‌ای تبلیغ می‌کند

گلکسی زد فولد 2 Thom Browne Edition

اوایل امسال سامسونگ با طراح مد مستقر در نیویورک سیتی، تام براون، همکاری کرد و این همکاری منجر به ایجاد نسخه گلکسی زد فلیپ Thom Browne Edition شد. به نظر می‌رسد این مشارکت برای هر دو طرف راضی کننده بوده است، زیرا سامسونگ در مراسم Unpacked 2020 دستگاه دوم خود را با عنوان Thom Browne تأیید کرد، یعنی گلکسی زد فولد 2 Thom Browne Edition.

جزئیات دقیق عرضه و قیمت این دستگاه هنوز ناشناخته مانده است، اما سامسونگ در 11 شهریور (اول سپتامبر) در دومین مراسم Unpacked اطلاعات بیشتری را به نمایش خواهد گذاشت. تا آن زمان سامسونگ ظاهراً می‌خواهد با انتشار یک ویدیوی تبلیغاتی جدید با بازی گلکسی زد فولد 2 Thom Browne Edition بازار را داغ کند و این هیاهو را ادامه دهد. این عنوان یک عنوان تبلیغاتی نیست بلکه به عنوان “یک فیلم رسمی” 1 دقیقه ای به نام “یک داستان در تقارن” نام گذاری شده است و به صورت واقعی تام براون، ویدیو کمتر روی خود دستگاه تمرکز دارد و بیشتر به انتقال یک روحیه خاص می‌پردازد. می‌توان گفت که ویدیوی تبلیغاتی به اندازه خود همکاری بی نظیر است.

Thom Browne Edition یک پکیج پرچم‌دار کامل است

گلکسی زد فولد 2 فقط در آخرین ویدیوی تبلیغاتی به طور خلاصه نشان داده شده است، اما سامسونگ در اوایل ماه جاری تأیید کرده است که نسخه Thom Browne Edition از گلکسی زد فولد 2، یک جفت گلکسی Buds Live و گلکسی واچ 3 تشکیل شده است که نوارها و طرح‌های این طراح آمریکایی را به همراه دارند.

این اکسسوری‌ها در آخرین تبلیغ نشان داده نشده است، اما به همراه دستگاه تاشو داده می‌شوند. این بدان معناست که اگرچه انتظار می‌رود که گلکسی زد فولد 2 معمولی با قیمت حدود 2000 یورو به فروش برسد، قیمت نسخه Thom Browne Edition احتمالاً چیزی در حدود 2500 تا 3000 یورو خواهد بود. گلکسی زد فولد 2 در تعداد بسیار زیادی تولید نخواهد شد، بنابراین نسخه Thom Browne Edition به صورت محدود در دسترس خواهد بود.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. […] رنگ‌های مشکی و برنز روانه‌ی بازار خواهد شد. نسخه ویژه Thom Browne هم که قبلا گفته شد، در این رویداد معرفی […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.