تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

سامسونگ گلکسی A42 5G به صورت رسمی معرفی شد

سامسونگ گلکسی A42 5G

شرکت سامسونگ از جدیدترین گوشی خود با نام گلکسی A42 5G به صورت رسمی رونمایی کرد. این گوشی جدید کره‌ای‌ها در دسته‌ی محصولات اقتصادی و مقرون به صرفه‌ی سامسونگ جای خواهد گرفت و گفته می‌شود ارزان‌ترین گوشی سامسونگ است که از فناوری 5G پشتیبانی می‌کند.

سامسونگ مشخصات فنی و کانفیگ دقیقی را از گلکسی A42 ارائه نکرده است و علام کرده که مدتی قبل از عرضه‌ی آن به بازار مشخصات دقیق دستگاه را در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد داد.

بنابر اخبار منتشر شده این گوشی جدید سامسونگ دارای صفحه نمایش 6.6 اینچی و از جنس سوپر آمولد است. هرچند که رزولوشن این نمایشگر اعلام نشده است اما پیش‌بینی می‌شود با نمایشگری 1080p در این محصول روبه‌رو باشیم. چرا که نسل قبلی این خانواده یعنی گلکسی A41 دارای صفحه نمایش 1080p بود و بعید به نظر می‌رسد سامسونگ در تازه‌ترین محصول خود اقدام به عقب‌گرد کند.

آن طور که مشخص است حسگر اثر انگشت گلکسی A42 سامسونگ در زیر صفحه‌ی نمایش این گوشی قرار دارد، چرا که در طراحی آن جایی برای اثر انگشت فیزیکی در نظر گرفته نشده است.

 

Galaxy A42 5g 2 187x300 - سامسونگ گلکسی A42 5G به صورت رسمی معرفی شد

 

در تصاویر منتشر شده از این گوشی شاهد یک بریدگی قطره‌ای شکل در قسمت بالا و مرکز صفحه نمایش دستگاه هستیم که از دوربین سلفی میزبانی خواهد کرد. همچنین با توجه به تصاویر پنل پشتی گلکسی A42 میزبان دوربینی چهارگانه خواهد بود که بنابر سیاست کره‌ای‌ها هنوز هیچ اطلاع دقیقی از کیفیت و نوع دوربین‌های استفاده شده در این دستگاه در دسترس نیست. اما با توجه به مشاهدات پیش‌بینی می‌کنیم دوربینی که در قسمت راست و پایین این مجموعه‌ی چهارگانه تعبیه شده است از نوع سنسور تشخیص عمق باشد.

 

Galaxy A42 5g 2 1 300x187 - سامسونگ گلکسی A42 5G به صورت رسمی معرفی شد

 

با توجه به نام گذاری محصول جدید سامسونگ، انتظار می‌رود که گلکسی A42 5G نسبت به گلکسی A51 5G قیمت پایین‌تری داشته باشد. به این ترتیب اگر این پیش‌بینی درست باشد گلکسی A42 5G ارزان‌ترین گوشی سامسونگ خواهد بود که از فناوری 5G پشتیبانی می‌کند. اما در هر حال باید تا زمان اعلام مشخصات این گوشی به طور رسمی منتظر بمانیم.

همچنین بخوانید و بیشتر بدانید:

اولین جزئیات دوربین گلکسی A42 سامسونگ

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.