تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

سرانجام قیمت گلکسی زد فولد 2 سامسونگ مشخص شد

قیمت گلکسی زد فولد 2 سامسونگ

بعد از مدت‌ها گمانه‌زنی‌ و اخبار درست و نادرست، گلکسی زد فولد 2 سامسونگ 5G به صورت رسمی و در رویداد آنلاین سامسونگ معرفی شد و هم اکنون برای پیش خرید در دسترس است. این گوشی هوشمند تاشو طبق اخباری که از قبل نیز منتشر شده بود، در رنگ‌های مشکی و برنز روانه‌ی بازار خواهد شد. نسخه ویژه Thom Browne هم که قبلا گفته شد، در این رویداد معرفی شد.

 

gsmarena 001 3 - سرانجام قیمت گلکسی زد فولد 2 سامسونگ مشخص شد

 

سامسونگ از تاریخ 28 شهریور (18 سپتامبر) ارسال دستگاه‌های گلکسی زد فولد 2 یا (Galaxy Z Fold 2) را به خریداران آغاز خواهد کرد. یک حق انتخاب و گزینه‌ی جالب که برای خریداران این محصول در نظر گرفته شده است، سفارشی کردن رنگ نواریست که لولای دستگاه را پوشانده است. این سفارشی سازی رنگ لولا اتفاق جالبی به شمار می‌آید اما تاریخ ارسال دستگاه را بین 2 تا 4 هفته عقب می‌اندازد.

در زیر جدول قیمت‌های نسخه معمولی گلکسی زد فولد 2 در برخی از مهمترین بازار‌های سامسونگ آورده شده است.

قیمت‌های گلکسی زد فولد 5G

 

سامسونگ آمریکا : 2,000 دلار                        سامسونگ اسپانیا : 2,010 یورو

سامسونگ کانادا : 2,780 دلار کانادا                 سامسونگ سوئد : 22,700 کرون

سامسونگ انگلیس : 1,800 پوند                     سامسونگ لهستان : 8,800 زلوتی

سامسونگ آلمان : 1,950 یورو                        سامسونگ روسیه : 180,000 روبل

سامسونگ ایتالیا : 2,050 یورو                        سامسونگ کره : 2,400,000 وون

 

 

بعد از صفحه نمایش، مهمترین ویژگی گلکسی زد فولد 2، لولای به کار رفته در این دستگاه است. لولای این دستگاه دارای چهار سری دندانه برای افزایش سختی در کل روند باز شدن است، به طوری که این لولای به کار رفته در زد فولد 2 می‌تواند وزن نصف صفحه نمایش را به صورت ایستاده برای برخی از ویژگی‌های نرم افزاری مانند تماشای فیلم تحمل کند.

 

gsmarena 0002 - سرانجام قیمت گلکسی زد فولد 2 سامسونگ مشخص شد

 

کمی بالاتر به نسخه گلکسی سامسونگ Browne Edition اشاره کردیم. این نسخه را می‌توان امروز در مناطق منتخب سفارش داد و این پکیج لوکس در تاریخ 4 مهر (25 سپتامبر) عرضه خواهد شد. قیمت این مجموعه 3،300 دلار یا 3,000 پوند است و با توجه به قیمت اعلام شده، فقط برای طرفداران و کاربران خاص سامسونگ جذابیت خواهد داشت. همانطور که قبلا گفته شد، این بسته علاوه بر زد فولد 2، شامل گلکسی واچ 3 و Buds Live می‌باشد و هر دو نسخه توسط Thom Browne طراحی و اجرا شده است و با لوازم جانبی اضافی همراه خواهد بود.

 

gsmarena 005 - سرانجام قیمت گلکسی زد فولد 2 سامسونگ مشخص شد

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.