تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

مایکروسافت سرفیس دوئو از تست خمیدگی نمایشگر خط و خش موفق بیرون آمد

مایکروسافت سرفیس دوئو تست خمیدگی

مایکروسافت سرفیس دوئو چهار سال پیش به بازار اسمارت فون ها عرضه شده است. با این وجود این گوشی هوشمند یک دستگاه با قابلیت و کارآمد محسوب میشود و طرفداران خاص خود را دارد. گوشی مورد بحث اخیرا در تست خمیدگی نمایشگر و خط و خش حاضر شده که توانسته از این آزمایش به خوبی گذر کند.

Microsoft Surface Dou یکی از بهترین گوشی های هوشمند تاشوی موجود در بازار است. شاید قیمت این گوشی کمی بالا باشد اما به نظر میرسد ارزش هزینه ای که برای آن پرداخت میشود را دارد. این دستگاه به راحتی به جلو و عقب خم میشود بدون اینکه به صفحه نمایش آن آسیب جدی وارد شود.

زاک نلسون فردی است که گوشی مایکروسافت سرفیس دوئو را مورد آزمایش قرار داده است. اگر پیگیر و دنبال کننده اخبار موبایل و تکنولوژی باشید حتما او و تست های سنگینی که روی گوشی های هوشمند پیاده میکند را میشناسید. اغلب دستگاه های پرچمدار از آزمایشات نلسون جان سالم به در میبرند اما گوشی های تاشو به علت طراحی خاصی که دارند آسیب پذیر ترند و با وارد کردن فشار زیاد معمولا میشکنند.

مایکروسافت سرفیس دوئو

 

 

مایکروسافت سرفیس دوئو از گوریلاگلس 5 به عنوان محافظ نمایشگر خود بهره میبرد و در فشار سطح 6 خط و خشی اندک و در فشار سطح 7 خط و خش بیشتر و عمیق تری برداشت. گوشی شرکت مایکوسافت در این آزمایش نسبت به گوشی سامسونگ گلکسی زد فولد عملکرد بهتری از خود نشان داد چرا که گوشی سامسونگ از نمایشگری تاشو و پلیمیری بهره میبرد که آسیب پذیر تر است.

در تست خمیدگی، گوشی مورد بحث با وجود خم شدن آسیبی در قسمت نمایشگر پیدا نکرد و با وجود فشارایی که به دو طرف آن وارد شد سالم ماند. در آزمایش آتش هم نمایشگر داغ شد اما آسیب جدی ای به آن وارد نشد.

Microsoft Surface Duo از دو نمایشگر استفاده میکند که توسط یک لولای فلزی خوش ساخت به طور کاملا محکم به هم متصل شده اند. قاب پلاستیکی این گوشی هم دو نمایشگر را به هم نزدیک میکند که دیدیم با وجود پلاستیکی بودن از مقاومت بالایی برخوردار بود. دستگاه مورد نظر یکی از بهترین گوشی های انعطاف پذیر در بازار اسمارت فون هاست که قیمت آن به نظر کاملا قابل دفاع و توجیه است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.