تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

در سری آیفون ۱۲/iPhone 12 احتمالا بهترین فروش را مدل معمولی خواهد داشت

سری آیفون ۱۲/iPhone 12

اپل قرار است آیفون های جدید خود را فردا در رویداد “Hi, Speed” رونمایی کند و ما انتظار داریم که چهار گوشی هوشمند جدید داشته باشیم و طبق گفته تحلیلگر Ming-Chi Kuo، دومین گزینه ارزان قیمت در زمان راه اندازی فروش بالایی خواهد داشت. در سری آیفون ۱۲/iPhone 12 احتمالا بهترین فروش را مدل معمولی خواهد داشت.

طبق گفته Ming-Chi Kuo، پرفروش ترین مدل سری آیفون ۱۲/iPhone 12 مدل معمولی خواهد بود که 40 درصد تعداد آیفون 12 تولید شده را شامل می‌شود.

سری آیفون ۱۲/iPhone 12

 

سری آیفون ۱۲/iPhone 12

 

طبق پیش بینی های Ming-Chi Kuo، آیفون 12 مینی ، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس هر کدام حدود 20 درصد از قروش کل و نیمی از فروش ها مربوط به مدل معمولی سری آیفون ۱۲/iPhone 12 خواهد بود. iPhone 12 که انتظار می رود با صفحه نمایش 6.1 اینچی و دو دوربین در پنل پشت ارائه شود.

کوو همچنین نشان داد که اگرچه آیفون 12 مینی ارزانترین گوشی این سری چهارتایی خواهد بود، اما به دلیل اندازه کوچک دستگاه، برای مشتریان جذاب نخواهد بود. شایعات فعلی حاکی از آن است که قیمت آن از 699 دلار شروع می شود، در حالی که قیمت آیفون 12 معمولی 799 دلار است. مشتریان احتمالاً از این فکر که آیا آیفون آن ها قابلیت 5G را دارد یا نه، غفلت می کنند و هنگام بررسی برای خرید، روی برچسب قیمت متمرکز می شوند.

چیزی که انتظار می رود این است که خانواده آیفون 12 در مقایسه با آیفون 11، عملکرد کمی ضعیف تری در بازار داشته باشد. یکی از این دلیل ها، همه گیری COVID-19 و تأثیر آن بر اقتصاد است.

گوشی های خانواده آیفون 12 با استفاده از حالت داده هوشمند باتری کم تری مصرف میکنند. چرا که دستگاه مجبور نیست به طور مداوم با پهنای باند اتصال 5G فشار مداومی را تحمل کند. این تغییر وضعیت خودکار بسیار کاربردی و منطقی است. چرا که برنامه های بسیار محدودی در حال حاضر به پهنای باند بالا نیاز دارند.

نکته جالب توجه در سری آیفون ۱۲/iPhone 12 پشتیبانی تمامی مدل ها از اتصال 5G است. به علاوه گفته میشود شرکت اپل در حال کار روی دو شارژر بی سیم MagSafe است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.