تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

سری هوآوی Mate 40 احتمالا در اکتبر رونمایی میشود و از نوامبر به بازار می آید

سری هوآوی Mate 40

اخبار و اطلاعاتی که جدیدا به گوشی میرسد حکایت از آن دارد که شرکت چینی هوآوی قصد دارد سری هوآوی Mate 40 را در ماه اکتبر سال جاری میلادی به صورت رسمی معرفی کند و پیش بینی میشود که این گوشی های پرچمدار از ماه نوامبر به بازار بیایند و در دسترس کاربران و علاقه مندان قرار بگیرند.

گوشی های سری هوآوی Mate 40 مطابق با پیش بینی های انجام شده در چهار مدل ارائه خواهند شد. این مدل ها شامل هوآوی میت 40، هوآوی میت 40 پرو، هوآوی میت 40 پرو پلاس و هوآوی میت 40 آر اس خواهد بود. با وجود تحریم های ایالات متحده امریکا هوآوی در جدیدترین پرچم دار خود برای پردازش داده ها از تراشه هایسیلیکون Kirin 9000 استفاده میکند که احتمالا آخرین باری است که اجازه استفاده از این چیپست ها را در محصولات خود خواهد داشت.

مطابق با شایعاتی که به گوشی میرسد مدل پایه این سری از گوشی ها از تراشه Kirin 9000E که با استفاده از فناوری 7 نانومتری تولید شده است استفاه میکند و مدل های دیگر به تراشه 5 نانومتری Kirin 9000 مجهز خواهند بود.

سری هوآوی Mate 40

 

 

انتطار داریم که هوآوی Mate 40 به صورت پیش فرض با اندروید 10 با پشتیبانی از بعضی از ویژگی های پیشرفته به بازار ارائه شود و رابط کاربری مورد استفاده در آن 11 EMUI باشد. شایعاتی که از گوشی کنار به گوشی میرسد حاکی از آن است که چینی های شرکت هوآوی در حال حاضر در حدود 8.8 میلیون چیپست Kirin 9000 در اختیار دارند. این قضیه شرکت هوآوی را برای تولید و ارائه تعداد بیشتری از این گوشی های پرچمدار محدود میکند و به نظر میرسد اگر قصد افزایش این تعداد را داشته باشد باید به فکر استفاده از تراشه ای دیگر از شرکتی دیگر باشد.

به هر ترتیب هنوز از زمان دقیق رونمایی پرچمدار جدید هوآوی اطلاعی در دست نیست و مشخص نیست که با چه قیمتی به بازار عرضه خواهد شد. پس بهتر است تا کمتر از یک ماه دیگر منتظر معرفی این گوشی ها در کشور انگلستان باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.