تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

سری گلکسی ام سامسونگ قبل از پایان سال 2020 دو گوشی جدید وارد بازار میکند

سری گلکسی ام سامسونگ

طبق گزارش ها و شایعه های اخیر شرکت سامسونگ در حال کار روی دو گوشی از سری گلکسی ام سامسونگ است. برخی از کارشناسان معتقدند که کره ای ها این گوشی های Galaxy M را قبل از پایان سال 2020 میلادی به بازار اسمارت فون ها معرفی میکنند.

مطابق با اخبار منتشر شده از Sammobile گوشی های مورد بحث سری گلکسی ام سامسونگ دارای شماره مدل های SM-M425F و SM-M127F هستند. هنوز نام گذاری این شماره مدل ها تایید و اعلام نشده است. برخی از کارشناسان اما پیش بینی میکنند شماره مدل اول مربوط به Galaxy M42 و شماره مدل بعدی مربوط به Galaxy M12 باشد.

سری گلکسی ام سامسونگ

برخی اخبار گذشته حکایت از این داشت که شرکت سامسونگ جانشین احتمالی گلکسی M40 و گلکسی M41 را لغو کرده و با گلکسی M51 کار خود را دنبال میکند. اطلاعات جدید اما از رونمایی احتمالی گلکسی M42 خبر میدهند. در مدل نامگذاری های گوشی های سامسونگ حرف M بعد از SM نشان دهنده سری M میباشد. برای مثال شماره مدل SM-F415F مربوط به سری گلکسی F میباشد.

به علاوه گوشی های گلکسی ام 10 قدیمی تر و سطح اول دارای شماره مدل SM-M107F هستند. Galaxy M10 نسخه غیر s شماره مدلش SM-M105F میباشد. به همین ترتیب Galaxy M40 که پیش از این به بازار آمده شماره مدل SM-405F دارد. همه این ها نشان میدهد که به نظر میرسد شماره مدل های معمولی با کلمه کلیدی 5F و مدل های s با کلمه کلیدی 7F مشخص میشود.

در مورد سری گلکسی ام سامسونگ و شماره مدل SM-M425F گفته میشود که از دوربین اصلی 64 مگاپیکسلی استفاده میکند. همچنین حافظه ذخیره سازی این گوشی 128 گیگابایت خواهد بود. در مورد مدل SM-M127F اما هنوز هیچ اطلاعاتی در دست نیست. به این ترتیب پیش بینی میکنیم مدل اولی یک گوشی میان رده و گوشی دوم پایین رده باشد.

سری Galaxy M سامسونگ اخیرا، گوشی گلکسی ام 51 را به بازار معرفی کرده بود. همین طور گلکسی اف 41 نیز به تازگی به بازار عرضه شده است. حالا به نظر میرسد باید منتظر گوشی های جدید سامسونگ قبل از پایان سال میلادی برای دسته محصولات اقتصادی باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.