تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

شیائومی برای تولید دوربین زیر نمایشگر با TCL همکاری میکند

شیائومی دوربین زیر نمایشگر

به تازگی اخبار و شایعه هایی به دست ما رسیده که از همکاری شیائومی با شرکت چینی TCL برای تولید دوربین سلفی زیر نمایشگر حکایت داره. بر اساس این خبرها پیش بینی میشه شرکت شیائومی به اولین شرکتی تبدیل شه از گوشی هوشمند با دوربین سلفی زیر صفحه نمایش رونمایی کنه.

بازار اسمارت فون های همراه داره به سمت استفاده از فناوری ها و خلاقیت ها جدید پیش میره. در حال حاضر بازار گوشی های تاشو بسیار داغ شده و استفاده از اسمارت فون هایی که این قابلیت رو دارند مورد توجه بسیاری از افراد علاقه مند به تکنولوژی و موبایله. در کنار گوشی های تاشو استفاده تولید کننده ها از دوربین های پاپ آپ هم یکی دیگه از این تکنولوژیای نوظهوره.

در مورد تکنولوژی استفاده از دوربین سلفی زیر نمایشگر اما به تازگی اخباری به گوش میرسه که خبر میده شیائومی قصد داره نسل سوم دوربین سلفی زیر نمایشگر خودشو در سال آینده میلادی یعنی 2021 به بازار عرضه کنه. این شرکت چینی برای تولید این سنسورها از CSOT که زیر مجموعه شرکت چینی TCL است کمک گرفته.

شیائومی دوربین زیر نمایشگر

بر اساس این اخبار باید سال آینده شاهد ارائه پرچمداران شرکت شیائومی به همراه دوربین های سلفی زیر نمایشگری باشیم که شرکت China Star Optoelectronics یا همون CSOT تولید کرده.

البته هنوز صحت و درستی این اخبار تایید نشده ولی چیزی که مشخصه اینه که شیائومی سخت به دنبال استفاه از دوربین های سلفی زیر صفحه نمایشه و تا به امروز هم آزمایش ها و حرکت های زیادی در این زمینه انجام داده. شرکت های دیگه ای مثل سامسونگ هم به شدت به دنبال استفاده از این فناوری هستند. در هر صورت این تکنولوژی اکثر شرکت ها رو به تکاپو انداخته تا اسم خودشونو به عنوان اولین شرکت استفاده کننده از دوربین سلفی زیر نمایشگر در بازار اسمارت فون ها ثبت کنند.

شیائومی همیشه سعی کرده اعتبار خودشو بر پایه استفاده از نوآوری ها و آخرین فناوری های روز در گوشی های خودش به دست بیاره البته با قیمتی رقابتی و مناسب که شرکت های دیگرو به چالش بکشه. به هر ترتیب باید منتظر بمونیم و ببینیم تا سال آینده چه اتفاقاتی میفته.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.