تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

شیائومی می بند 4 ان اف سی در کشورهای اروپایی اوکراین و بلاروس رونمایی شد

شیائومی می بند 4 ان اف سی

شرکت شیائومی سال گذشته از Mi Band 4 به صورت رسمی رونمایی کرده بود و سپس Mi Smart Band 4 را وارد بازار جهانی گجت های هوشمند کرده بود. به علاوه Mi Band 5 در اوایل سال جاری به صورت رسمی وارد بازار شد و به تازگی خبر میرسد که گجت جدید شیائومی می بند 4 ان اف سی در حال گسترش به سایر بازارهای اروپاست و در حال حاضر در اوکراین و بلاروس رونمایی شده است.

اسمارت واچ جدید چینی ها با نام می بند 4 ان اف سی با همکاری Mastercard که خدمات پرداخت بدون تماس را با استفاده از تراشه های NFC روی دستگاه انجام میدهد در دو کشور اروپایی اوکراین و بلاروس به بازار عرضه میشود. در این قرار داد همچنین برخی از بانک های کشورهای اوکراین و بلاروس نیز به عنوان شریک تجاری حضور دارند اما ویژگی مورد بحث فقط در اختیار دارندگان Mastercard قرار خواهد گرفت.

می بند 4 ان اف سی

 

gsmarena 000 12 - شیائومی می بند 4 ان اف سی در کشورهای اروپایی اوکراین و بلاروس رونمایی شد

 

Mi Band 4 NFC هنوز مشخص نیست که در چه کشورهایی راه اندازی و رونمایی شود و آیا در کشورهایی که نسخه معمولی این ساعت راه اندازی شده نسخه NFC نیز رونمایی خواهد شد یا خیر. به هر حال از آن جایی که طرف مقابل همکاری Mastercard است، پیش بینی میشود که به احتمال زیاد در هفته های آینده شاهد گسترش بیشتر این گجت در کشورهای دیگر باشیم.

شیائومی می بند 4 NFC علاوه بر ارائه ویژگی پرداخت بدون تماس، از تمامی ویژگی های تناسب اندام و ورزش از جمله سنسور ضربان قلب، ردیابی خواب که روی نسخه معمولی این اسمارت واچ در دسترس بود پشتیبانی میکند.

همچنین امیدواریم که در آینده شاهد حضور شیائومی در بازار گجت های هوشمند با ارائه Mi Band 5 NFC نیز باشیم و انتظار دادیم نسل بعدی گجت های شیائومی در نسخه ان اف سی خود تکمیل کننده اسمارت واچ های گذشته باشد و پیشرفتی رو به جلو را ارئه دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.