تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

شیائومی گوشی پوکو X3 خود را شروع به تولید کرد

اطلاعاتی جدید از FFC فاش شده است که نشان دهنده این است کمپانی شیائومی قصد دارد روی مدل جدید پوکو X3 کار کند. گفته می‌شود این گوشی دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی دارد.

 

اطاعات جدیدی درباره گوشی‌های جدید سری پوکو در وب‌سایت FFC کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا ثبت شده است. در حال حاضر نام این گوشی مشخص نیست اما شماره مدل آن M2007J20CG است. به گفته افشاگران نام این گوشی پوکو X3 خواهد بود.

شیائومی قصد دارد پوکو X3 را با طراحی متفاوت‌تری نسبت به مدل‌های قبلی وارد بازار کند. در حقیقت مدل‌های سری پوکو مدل ری‌برندشده سایر گوشی‌های شیائومی هستند. به همین علت ممکن است شیائومی قبل از رونمایی این گوشی نام دیگری را برای آن انتخاب کند.

تصاویر منتشرشده از این گوشی نشان می‌دهد که از ماژول دوربین مستطیل‌شکل که درون یک برآمدگی دایره‌ای شکل جای گرفته است برخواردار خواهد بود. عبارت POCO  نیز در بخش پایینی پنل پشتی این گوشی قرار خواهد داشت و در بخش میانی پنل پشتی، خطی عمودی و پهن دیده می‌شود که به نظر پوششی بافت‌دار است.

شیائومی گوشی پوکو X3

طراحی شیائومی کاملا جدید نیست اما نمونه آن در سایر گوشی‌های شیائومی دیده نشده است. بنابراین اهمیت زیادی دارد.  پس از مشاهده شدن این گوشی در سایت FFC برخی مشخصات آن نیز مشخص شده است. به نظر می‌رسد پوکو X3 از دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی برخوردار است و به صورت پیش‌فرض از رابط کاربری MIUI 12 که جدیدترین نسخه شیائومی برای گوشی‌های خود است استفاده می‌کند.

اطلاعات جدید نشان می‌دهد شماره مدل باتری پوکو BN57 است که به نظر می‌رسد ظرفیت عادی آن ۵۱۶۰ میلی‌آمپرساعت باشد و از فناوری شارژ سریع ۳۳ واتی استفاده کند. در حال حاضر تاریخ دقیق عرضه این گوشی هوشمند مشخص نشده اشت. اما گفته می‌شود پوکو گوشی دیگری با نام C3 در دست ساخت دارد و روی گوشی دیگری که به نظر می‌رسد رقیب مستقیم وان‌پلاس نورد خواهد بود کار می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.