تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

شیائومی Mi 11 مجهز به دوربین زیرنمایشگر به بازار می‌آید

شیائومی Mi 11

شرکت چینی شیائومی تا رونمایی از جدیدترین پرچم‌دار خود در بازار جهانی اسمارت‌فون‌ها فاصله‌ی زیادی ندارد. پرچم‌دار بعدی شیائومی با نام شیائومی Mi 11 ارائه خواهد شد و بر اساس شایعات منتشر شده دوربین سلفی زیر نمایشگر در آن به کار رفته است.

روز به روز و با پیشرفت تکنولوژی، شرکت‌های فعال در زمینه‌ی تولید اسمارت‌فون‌های همراه به فکر ایجاد تمایز در محصولات خود نسبت به محصولات دیگر شرکت‌ها هستند. به این منظور تلاش می‌کنند تا قابلیت‌ها و فناوری‌های جدیدی را در دستگاه‌های خود تعبیه و ارائه کنند تا نظر کاربران دنیای گوشی‌های هوشمند را به سمت خود جلب کنند.

از جمله‌ی این تلاش‌ها می‌توان به ارائه‌ی گوشی‌های تاشو که به تازگی وارد بازار گوشی‌های هوشمند شده‌اند یاد کرد. همچنین استفاده از دوربین سلفی زیر نمایشگر گوشی و یا حتی استفاده از دو نمایشگر به حالت چرخان.

آن طور که از شواهد و شایعات مشخص است، چینی‌ها در شرکت شیائومی موفق شده‌اند به فرآیند تولید دوربین‌های زیر صفحه‌ی نمایش دست پیدا کنند و با ورود به چرخه‌ی تولید انبوه این نمایشگرها به زودی و به احتمال فراوان آخرین پرچم‌دار خود را که همان گوشی هوشمند شیائومی Mi 11 می‌باشد را با دوربین سلفی زیر نمایشگر روانه‌ی بازار خواهند کرد.

در هفته‌های اخیر شیائومی نمونه‌ای از پیش تولید دوربین‌های سلفی زیر نمایشگر را به نمایش گذاشت و بر این اساس متخصصان این امر پیش‌بینی می‌کنند این شرکت چینی در سال آینده محصولاتی را مجهز به این فناوری جذاب راهی بازار خواهند کرد که شیائومی Mi 11 در صدر این فهرست قرار دارد.

از مشخصات فنی شیائومی Mi 11 همچنین می‌توان به تراشه‌ی اسنپدراگون 875 اشاره کرد که در این دستگاه وظیفه‌ی پردازش داده‌ها را بر عهده خواهد داشت. پیش‌بینی‌ها و شایعات حکایت از آن دارد که این گوشی به احتمال فراوان اوایل سال آینده‌ی میلادی برای ارائه به کاربران عرضه خواهد شد.

در پایان اما لازم می‌دانیم این نکته را یادآور شویم که این احتمال نیز وجود دارد که فناوری دوربین سلفی زیر نمایشگر به جای شیائومی می 11، برای اولین بار روی گوشی شیائومی میکس پیاده شود. به هر حال باید منتظر تصمیم چینی‌ها در این زمینه بمانیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.