تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

طراحی آیفون ۱۲ افشا شد

آیفون ۱۲

طبق روال همیشگی شرکت اپل، محصول بعدی این شرکت به زودی معرفی خواهد شد و در ماه‌های آینده از گوشی‌های سری آیفون ۱۲ رونمایی می‌شود. بر اساس جدیدترین تصاویر افشا شده، این محصولات مانند نسل کنونی آیپد پرو به لبه‌های تخت مجهز می‌شوند.

در صورتی که افشاگری اخیر صحت داشته باشد، گوشی‌های سری آیفون ۱۲ طراحی مشابه با آیفون ۴ و نسل جدید آیپد پرو خواهند داشت، البته این اولین باری نیست که گزارش‌ها به لبه‌های تخت پرچمداران آینده اپل اشاره می‌کنند.

در جدیدترین افشاگری که توسط حساب توییتری «Apple Premium Reseller» انجام شده است، قالب‌ها و همچنین طراحی CAD پرچم‌داران آینده اپل به چشم می‌خورند. قالب‌های یک دستگاه معمولا توسط سازندگان قاب به تولید می‌رسد تا بتوانند کیس‌های مناسب آن را تولید کنند. این قالب‌ها بر اساس شایعات و گزارش‌ها طراحی می‌شوند.

iphone 12 - طراحی آیفون ۱۲ افشا شد

منتظر رونمایی از چهار آیفون در ادامه سال جاری میلادی هستیم و در تصاویر منتشر شده نیز قالب چهار دستگاه به چشم می‌خورد. بر اساس گزارش‌ها، اپل امسال از گوشی‌های آیفون ۱۲ با نمایشگر ۵.۴ اینچی، آیفون ۱۲ مکس، آیفون ۱۲ پرو با نمایشگر ۶.۱ اینچی و ۱۲ پرو مکس با صفحه نمایش ۶.۷ اینچی رونمایی می‌کند.

آیفون 12 از ماه آینده تولید انبوه خود را آغاز خواهد کرد

در طرح‌های CAD تنها یک آیفون وجود دارد که به دوربین اصلی سه گانه به همراه فلاش LED مجهز شده است. اگرچه مدل این دستگاه مشخص نشده، اما انتظار می‌رود با یکی از نسخه‌های پرو گوشی‌های آینده اپل روبه‌رو باشیم.

iphone 12 cad - طراحی آیفون ۱۲ افشا شد

تمام قالب‌ها به چهار حفره در برش نمایشگر خود مجهز شده‌اند که انتظار می‌رود برای دوربین سلفی و سنسورهای نور و مجاورت باشد. در این برش یک شکاف برای اسپیکر مکالمه نیز وجود دارد. کوچکترین دستگاه موجود در این تصویر که انتظار می‌رود آیفون ۱۲ باشد، یک حفره در بالای اسپیکر مکالمه خود دارد.

اگرچه تا زمان رونمایی از محصولات جدید اپل نمی‌توانیم به طراحی نهایی آن‌ها پی ببریم، اما اکثر گزارش‌ها و شایعات در ماه‌های اخیر به طراحی مشابهی اشاره دارند. بنابراین انتظار داریم که گوشی‌های جدید اپل به لبه‌های تخت مجهز شوند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.