تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

طراحی پشتی بدنه آیفون 12 پرو در ویدیویی منتشر شد

طراحی پشتی بدنه آیفون 12 پرو

هرچی بیشتر به تاریخ رونمایی از آیفون 12 نزدیک میشیم اخبار و شایعه های بیشتری راجع بهشون میشنویم. اخیرا یه ویدیو تووی فضای مجازی منتشر شده که یه سری اطلاعات در مورد پنل پشتی و بدنه آیفون 12 پرو به ما نشون میده.

وقتی به این ویدیوی 5 ثانیه ای که توو کانال یوتیوب یکی از افشاگران موبایل و تکنولوژی دیده شده خوب نگاه کردیم متوجه شدیم که آیفون واقعا قصد داره طراحی سری جدید آیفون رو به صورت کلاسیک ارائه بده. طراحی ای که تووی آیفون 4 و آیفون 5 شاهدش بودیم و الان یه المانایی از طراحی این دو تا گوشی قدیمی توو گوشی آیفون 12 جدید مشاهده میشه.

 

طراحی پشتی بدنه آیفون 12 پرو در ویدیویی منتشر شد
بدنه آیفون 12 پرو

 

با توجه به ویدیو پنل پشتی گوشی یه پنل شیشه ای سفید رنگه که برای قرار گرفتن اجزای مختلف گوشی طراحی شده. یه قسمت دایره ای شکل پشت پنل شیشه ای طراحی شده که پیش بینی میکنیم برای قرار گرفتن تجهیزات مورد نیاز گوشی در زمان شارژ بی سیم تعیبه شده.

به علاوه میشه با نگاه به ویدیو متوجه شد که ادعاهای راجع به دوربین سه گانه ی آیفون 12 بیراه نبوده. چرا که میبینیم این پنل پشتی یه ماژول دوربین سه گانه در کنار یه سنسور لیدار خواهد داشت.

طراحی پشتی بدنه آیفون 12 پرو

ماژول دوربینی جدید آیفون 12 پرو ۵ حفره برای قرار گرفتن تجهیزات دوربین داره که سه تاشون احتمالا میزبان لنزای فوق عریض، عرض و تله هستند و دوتای دیگه شون محل قرار گرفتن سنسور LIDAR و یه فلش LED هستند. به نظر ما سنسور لیداری که اپل تووی آیفون 12 پرو قراره استفاده کنه پیشرفته تره و احتمال میدیم از همون فناوری ای استفاده کنه که تووی نسل چهار آیپدهای پرو به کار برده بود.

پنل پشتی این گوشیم مثل گوشی های دیگه آیفون لوگوی شرکتو داره و اگه دقیق به بدنه گوشی نگاه کنیم میبینیم که شیاری که محل قرار گرفتن سیم کارته نسبت به آیفون 11 جابه جا شده.

تا حالا تصاویر و مطالب زیادی درباره طراحی آیفون 12 دیدیم و خوندیم اما این ویدیوی جدید به ما نشون میده که پایین دکمه پاور گوشی درست لبه سمت راست یه قسمت مستطیل شکل وجود داره که درست متوجه دلیل طراحی این قسمت خاص نشدیم. ولی این قسمت خیلی شبیه قسمت های آهنربایی تووی آیپد پرو هست که کارش نگهداری و شارژ Apple Pencil هست.

به هر حال ما فکر میکنیم این قسمت مستطیل شکل به خاطر شارژ بی سیم دستگاه طراحی شده باشه. دیگه پاییز امسال باید منتظر رونمایی از آیفون 12 باشیم هرچند که هر روز از گوشه کنار میشنویم که احتمال ورود این محصولات جدید اپل به بازار با تاخیر همراهه. فعلا به نظر ما بهتره تا چند روزه دیگه یعنی 25 شهریور و مراسم Time Files منتظر بمونیم و خیلی به شایعه ها توجه نکنیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.