تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

ظاهرا گلکسی نوت 20 پلاس وضوح صفحه نمایش عجیب و غریبی دارد

صفحه نمایش گلکسی نوت 20

سامسونگ قرار است گلکسی نوت 20 را در کمتر از دو ماه دیگر عرضه کند و ما به تدریج اطلاعات بیشتری درباره این دستگاه خواهیم یافت. طبق اطلاعاتی که تاکنون به دست آورده‌ایم، دو نوع صفحه نمایش برای سری نوت 20 در نظر گرفته شدا است. گلکسی نوت 20 با یک صفحه نمایش مسطح و گلکسی نوت 20 پلاس با یک صفحه نمایش خمیده.

طبق آخرین اخبار مشخص شده که گلکسی نوت 20 پلاس سامسونگ که دستگاه نسبتا بزرگتری هم هست، ممکن است وضوح صفحه نمایشش کمی عجیب باشد. همچنین به نسبت ابعاد 19.3:9 برای نمایشگر گوشی اشاره دارد.

اطلاعات جدید در مورد صفحه نمایش گلکسی نوت 20

شماره مدل احتمالی گلکسی نوت 20 پلاس در HTML5 با شماره مدل فنی SM-N986U ظاهر شده است و در آنجا برخی نکات را در مورد وضوح صفحه و نسبت ابعاد این دستگاه نشان می‌دهد. طبق این فهرست، این صفحه نمایش دارای وضوح صفحه 1444×3096 و نسبت ابعاد 19.3:9 خواهد بود. گزارش‌های اولیه نیز به همین ارقام اشاره داشته است.

وضوح صفحه نمایش این دستگاه به این برای ما برجسته شده است که ما هنوز در هیچ دستگاه سامسونگی، نمایشگری با چنین مشخصات را ندیده‌ایم.

برای مقایسه و درک درست این مطلب، لازم است بدانیم که گلکسی S20 و گلکسی نوت 10 با وضوح صفحه نمایش به ترتیب 1440×3200 و 1440×3040 ارائه شدند. سامسونگ برای گلکسی S20 به دنبال نمایشگر بلندتری با نسبت ابعاد 20:9 رفت در حالی که نسبت ابعاد گلکسی نوت 10، 19:9 است.

گوشی‌های سری گلکسی نوت، معمولا تمایل به نمایشگر‌های وسیع‌تر داشته‌اند، بنابراین نسبت ابعاد فاش شده خیلی جای تعجب ندارد. HTML5test به جای رزولوشن واقعی، وضوح تصویر در مرحله‌ی تست را به ما نشان می‌دهد، اما در هر صورت نسبت ابعاد را مشخص می‌کند.

در هر صورت ما از مشخصات کامل و دقیق گوشی‌های سری گلکسی نوت 20 اطلاعات زیادی نداریم. برای به دست آوردن اطلاعات دقیق تر باید تا زمان رونمایی این محصول پرطرفدار سامسونگ منتظر بمانیم. انتظار می‌رود سامسونگ در یک رویداد مجازی در تاریخ 5 آگوست از گلکسی نوت 20 در کنار گلکسی فولد 2 رونمایی کند. این دستگاه‌ها در 20 آگوست برای فروش عرضه خواهند شد.

گلکسی نوت ۲۰ احتمالا با نمایشگر مسطح رونمایی می‌شود

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.