تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

ظرفیت باتری گلکسی S21 یا S30 خیلی زود فاش شد!

ظرفیت باتری گلکسی S21 + / S30

سری جدید پرچم‌داران خانواده گلکسی S سامسونگ سال 2021 ممکن است با نام سری گلکسی S21 یا حتی شاید گلکسی S30 معرفی شود. تا معرفی این دستگاه‌ها زمان زیادی باقی مانده است، اما اطلاعات جدید در مورد پرچم‌داران 2021 سامسونگ در حال انتشار است. مطابق خبر امروز امروز متوجه شدیم که حجم باتری گلکسی S21 پلاس لو رفته است. به صورت حدودی می‌توان گفت که 3٪ افزایش در حجم باتری را خواهیم داشت.

ظرفیت باتری گلکسی S21 یا S30 خیلی زود فاش شد!

رسانه GalaxyClub به تازگی باتری جدید سامسونگ را دیده است که به نظر می‌رسد برای گلکسی اس 30 پلاس یا گلکسی اس 21 پلاس باشد. شاید البته برای دستگاه دیگری باشد اما کدنام “EB-BG996ABY” برای باتری به شدت نشان می دهد كه گلکسی S21 پلاس شماره مدل SM-G996 را به همراه خواهد داشت و این باتری همچنین ظرفیت نامی خود را در اندازه 4660 میلی‌آمپرساعت نشان می‌دهد.

برای مثال گلکسی S20 پلاس دارای ظرفیت باتری 4370 میلی‌آمپرساعتی است که با ظرفیت 4500 میلی‌آمپرساعت بازاریابی می‌شود. با فرض اینکه سامسونگ قادر به حفظ راندمان تولید خود باشد، این باتری جدید باید به طور تقریبی 3 درصد یا معادل 4800 میلی‌آمپرساعت بازاریابی شود.

سامسونگ امسال به افزایش ظرفیت مشابهی نیز دست یافت. با گلکسی S20 پلاس شاهد افزایش 400 میلی‌آمپرساعتی در ظرفیت نسبت به گلکسی S10 پلاس با باتری (4000 یا بازاریابی شده 4100 میلی‌آمپرساعت) بودیم.

به طور طبیعی، بعید نیست که مدل میانی تنها کسی باشد که چنین ارتقائی را ارائه می دهد، لازم به ذکر نیست که ظرفیت بالاتر عمر باتری طولانی تر را تضمین نمی کند، به خصوص که گوشی های هوشمند هر ساله بزرگتر می شوند.

پیش بینی می شود نسل بعدی گوشی های هوشمند گلکسی سامسونگ در اوایل سال آینده به بازار عرضه شود. به احتمال زیاد در ماه فوریه، همانطور که برای پرچم‌داران اصلی شرکت مرسوم است. جزئیات بیشتر در مورد دستگاه ها به زودی منتشر خواهد شد زیرا به زودی نمونه های پیش تولید آن تولید خواهد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.