تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

شرکت سامسونگ روی فناوری شارژ سریع 65 واتی کار میکند

فناوری شارژ سریع سامسونگ

شرکت سامسونگ روی فناوری شارژ سریع سری جدید پرچمداران خود در حال کار است. برخی از گزارش ها و اخبار منتشر شده نسان میدهد که آداپتور شارژ سریع محصول بعدی سامسونگ ممکن است 65 واتی باشد. به همین خاطر احتمال دارد گوشی گلکسی اس 21 به عنوان پرچمدار بعدی سامسونگ شارژری 65 واتی داشته باشد.

این اخبار منتشر شده پیرامون فناوری شارژ سریع سامسونگ توسط GalaxyClub از هلند منتشر شده است. این گزارش میگوید شرکت سامسونگ در حال کار روی یک شارژر با شماره مدل EP-TA865 است. این شارژر در لیست گواهینامه تحقیقات رادیویی کره جنوبی دیده شده است. همچنین به تظر میرسد توسط شرکت Solum Vina Co Ltd ساخته شده است که پیش از این در زمینه ساخت شارژر با سامسونگ همکاری کرده بود.

فناوری شارژ سریع سامسونگ

 

samsung 65w charger - شرکت سامسونگ روی فناوری شارژ سریع 65 واتی کار میکند

 

شماره مدل شارژر جدید و مورد بحث سامسونگ EP-TA865 است. شماره مدل شارژر 45 واتی نسل گذشته سامسونگ نیز EP-TA845 بود. با توجه به اینکه دو رقم آخر شماره مدل شارژر 45 واتی 45 است، حدس میزنیم شماره مدل جدید مربوط به شارژر 65 واتی باشد. البته هنوز به طور رسمی خبری در این زمینه تایید نشده است.

تعداد کمی از دستگاه های سامسونگ از فناوری شارژ سریع 45 واتی استفاده میکنند. از جمله آن ها باید به Galaxy Note 10 یا Galaxy S20 Ultra Plus اشاره کرد. اما برای این محصولات تنها یک آداپتور 25 واتی در جعبه قرار گرفته است. کره ای ها همچنین در سری نوت 20 شارژ 45 واتی را ارائه نکردند.

در سال 2020 شرکت هایی نظیر شیائومی، اوپو و نوبیا به راه حل های مناسبی در زمینه شارژ سریع گوشی های هوشمند رسیدند. برای نمونه وان پلاس برای گوشی جدید خود وان پلاس 8T آداپتور 65 واتی در نظر گرفته است. از این رو به احتمال فراوان سال آینده سامسونگ نیر برای عقب نماندن از قافله از آداپتورهای 65 واتی برای محصولات خود استفاده خواهد کرد. به هر حال باید منتظر روزهای آینده و خبرهای بیشتر در این زمینه باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.