تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب برای iOS 14 بالاخره عمومی شد

تصویر در تصویر یوتیوب

امشب وب سایت یوتیوب، بالاخره به دستگاه های آیفون با iOS 14 اجازه داد که حتی بدون داشتن حساب پریمیوم، از قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب در حین دیدن فیلم های خود استفاده کنند.

قابلیت مورد بحث یک تغییر واضح از سمت یوتیوب است که پس از انتشار iOS 14 به صراحت ایجاد کرد و چنین رفتاری را عوض کرد. پیش از این، یوتیوب این قابلیت را فقط برای کاربران دارای حساب پریمیوم اختصاص داده بود. تغییر رفتاری امشب یوتیوب به این معنی است که هر بازدید کننده در این پلتفرم قادر است که از قابلیت تصویر در تصویر در Safari استفاده کند.

برای اولین بار  این قابلیت با معرفی iOS 14 در آیفون یه وجود آمد، با این حال برنامه ها باید به وضوح از این ویژگی پشتیبانی کنند. این ویژگی یوتیوب برای کاربران iPadOS هم مدتی است که ارائه شده و هرگز از قابلیت تصویر در تصویر برای هیچ یک از کاربران خود پشتیبانی نکرده است. گزارش هایی منتشر شده است که YouTube این ویژگی را آزمایش کرده است ، اما هیچ اطلاعیه ای در این زمینه منتشر نشده است.
در نتیجه کاربران سیستم عامل جدید اپل مجبور شده اند از یوتیوب در مرورگر Safari به عنوان راه حل استفاده کنند. از آنجایی که هیچ اطلاعیه ای وجود نداشته است، مشخص نیست که این تغییر دائمی است یا خیر.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.