تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

لی جائه یونگ جلساتی را با مدیران کلیدی برگزار می‌کند

لی جائه یونگ نائب رییس سامسونگ

در دادرسی علیه لی جائه یونگ، نائب رییس سامسونگ، دادگاه کره جنوبی هفته گذشته حكم بازداشت را رد كرده بود. از آن زمان تاکنون، وارث این شرکت جلسات مهمی را با مدیران کلیدی گوشی‌های هوشمند و بازو‌های تجاری سامسونگ برگزار کرده است.

براساس گزارش های منتشر شده از کره جنوبی، لی جائه یونگ به ترتیب با کیم کی نام مدیر CEO و اچ کی پارک مدیر CFO ملاقات کرده است. وی همچنین با جین گیو جوان، رئیس امور تجاری سامسونگ ، ES یونگ ، رئیس شرکت ریخته گری سامسونگ و این یوپ کانگ رئیس سامسونگ سیستم (LSI) ملاقات کرد. وارث سامسونگ در مورد استراتژی سرمایه گذاری در حال پیشروی و وضعیت فعلی صنعت نیمه هادی جهانی بحث کرده است.

طبق گزارش ها، لی همچنین نقشه راه را برای فرآیند نیمه هادی 5 نانومتری شرکت و فناوری آینده GAA مورد بحث قرار داده است. به نظر می‌رسد لی همچنین درباره تأثیر جنگ تجاری بین چین و آمریکا بر مشاغل این کشور بحث کرده است. اخیراً گزارش شده است که سامسونگ مودم‌های کم مصرف و میان‌رده 5G را برای گوشی‌های هواوی عرضه می‌کند و تصمیمی در مورد ساخت تراشه‌های گوشی‌های هوشمند برای این برند چینی گرفته است.

نائب رییس سامسونگ همچنین در مورد درآمدهای کسب و کار گوشی‌های هوشمند در نیمه اول سال 2020 بحث کرده است. او با Roh Tae-Moon رییس سامسونگ، (Yunho Choi (CFO ، مدیر ارشد بازاریابی Choi Kyung-Sik، کیونگ جون کیم (رئیس توسعه) و کیم سونگ جین (مدیر تیم پشتیبانی) دیدار کرد. این اولین باری است که لی در طی یک روز تمام جلسات کلیدی را به پایان می‌رساند.

او در جریان بازدید از کارخانه حافظه Xi این شرکت در چین، خاطرنشان کرده بود که این شرکت وقت زیادی ندارد و به مظور رشد بیشتر در آینده، باید برای تغییرات بزرگ آماده شود. گزارش شده است که احتمال دستگیری لی جائه یونگ در ادغام جنجالی صنایع Cheil و سامسونگ C&T وجود دارد. با این حال، گروه سامسونگ تمام اتهامات مبنی بر فساد علیه لی را رد کرده است.

 

این را بخوانید:

رسیدگی به اتهامات وارث سامسونگ شاید توسط کمیته‌ی حقیقت‌یاب خارجی

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.