تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

تصاویر طراحی مفهومی مایکروسافت سرفیس سولو منتشر شد

مایکروسافت سرفیس سولو

مایکروسافت سرفیس سولو – آخرین اسمارت فونی که شرکت مایکروسافت روانه بازار کرده Surface Dou نامیده میشه و از زمان رونمایی تا همین امروز اخبار مختلفی راجع به این محصول شنیده میشه. این گوشی در واقع از یه طراحی جذاب و خاص بهره میبره که در زمان خودش و حتی همین حالا هم منحصر به فرده.

مایکروسافت دوئو از دو تا صفحه نمایش استفاده میکنه اما به نظر میرسه این گوشی در مقایسه با گوشی های سامسونگ عملکرد محدودتری داره. این گوشی با سیستم عامل اندروید به خوبی هماهنگ شده و کار میکنه. به تازگی اما تصاویری از طراحی یک گوشی با نمایشگر منفرد در فضای مجازی منتشر شده که با اسم Surface Solo شناخته شده.

 

"تصاویر

 

تصاویری که از طراحی سرفیس سولو روی مجازی قرار گرفته توسط یه طراح تووی صفحه توییترش منتشر شده. این تصاویر یه گوشی با صفحه نمایش منفرد و تکی رو به ما نشون میده. تووی گوشی سرفیس دوئو وقتی یک صفحه رو از پشت میگیرید میتونید به عنوان گوشی ازش استفاده کنید اما شاید از نظرتون خوشایند به نظر نرسه چرا که نسبت ابعاد و تقارن گوشی به طور کلی بهم میخوره و عرض اون از حد معمول بیشتر میشه.

مایکروسافت سرفیس سولو

طرح مفهمومی مربوط به سرفیس سولو دارای ابعادی معمولیه چرا که به جای دو صفحه نمایش جداگونه دارای یک نمایشگره. در هر صورت طراح این طراحی رو از گوشی های مایکروسافت و به خصوص سرفیس دوئو الهام گرفته. تووی این طرح گوشی دارای حواشی بسیار نازکیه و دکمه کنار و اسکنر اثر انگشت اون کاملا مشخصه.

 

تصاویر طراحی مفهومی مایکروسافت سرفیس سولو

 

در کل گوشی مایکروسافت دوئو از نظر ما یه گوشی جذاب با حواشی کم و نازکه که در نوع خودش عالی و منحصر به فرده. سیستم عامل اندروید تووی این گوشی به خوبی با دو نمایشگر کار میکنه و لولای استفاده شده تووی اون واقع محکمه و تووی هر درجه ای که تنظیم بشه به خوبی جواب میده.

در هر صورت طرحی که برای گوشی جدید مایکروسافت مشاهده شده اصلا دور از دسترس نیست و انتظار میره در آینده نزدیک شاهد رونمایی از سرفیس سولو باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.