تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

آموزش پنهان کردن وضعیت آنلاین در اپلیکیشن واتساپ

مخفی کردن حالت آنلاین واتساپ

استفاده از پیامرسان های اینترنتی در همه جای دنیا از جمله کشور ما کاملا فراگیر شده و افراد زیادی از این اپلیکیشن ها استفاده میکنند. یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین این اپلیکیشن واتساپ نام داره. واتساپ قابلیت های مختلفی رو به کاربر خودش ارائه میکنه که از جمله میشه به پنهان کردن وضعیت آنلاین اشاره کرد.

همون طور که گفتیم افرادی که از واتساپ و به طور کلی پیامرسان های اینترنتی استفاده میکنند بسیار بسیار زیاده. برای اینکه بهتر و دقیق تر از واتساپ استفاده کنیم بهتره با یه سری از ویژگی های اون آشنا بشیم. شاید خیلی از افراد ندونن که واتساپ قابلیتی داره که با استفاده از اون میتونن حالت آنلاین خودشونو از بقیه افراد پنهان کنند.

ممکنه کاربر به هر دلیلی نخواد افراد دیگه از وضعیت آنلاین اون در اپلیکیشن واتساپ خبر دارد بشن. ما تووی این مطلب قصد داریم روش مخفی کردن وضعیت آنلاین در اپلیکیشن واتساپ رو با شما عزیزان مرور کنیم. پس همراه ما باشید.

پنهان کردن وضعیت آنلاین در اپلیکیشن واتساپ

برای اینکه نمایش آنلاین خودتونو تغییر بدین و غیر فعالش کنید باید مراحل زیر رو به ترتیب انجام بدید:

  • تووی گام اول اپلیکیشن واتساپ رو باز کنید و از قسمت بالا و سمت راست صفحه روی گزینه سه نقطه ضربه بزنید و بعد از اون تووی صفحه باز شده گزینه Settings رو انتخاب کنید.
  • در این قسمت وارد صفحه تنظیمات واتساپ خودتون میشید. تووی این صفحه لازمه که گزینه Account رو انتخاب کنید.

 

 

  • تووی گام بعدی روی گزینه Privacy ضربه بزنید.

 

 

  • توو صفحه جدید نیازه که گزینه Last Seen رو انتخاب کنید و در صفحه دیگه ای براتون باز میشه گزینه Nobody رو انتخاب کنید.

 

 

به این ترتیب وضعیت آنلاین شما تووی اپلیکیشن واتساپ دیگه برای هیچ شخصی نمایش داده نمیشه. البته باید بدونید که با فعال کردن این گزینه و قابلیت شما هم دیگه نمیتونید از وضعیت آنلاین دیگران در واتساپ مطلع بشید.

همچنین بخوانید و بیشتر بدانید:

آموزش مشاهده زمان خوانده شدن پیام در واتساپ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.