تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

مشخصه‌ی بارز گلکسی فولد 2 نمایشگر با رفرش ریت 120Hz

گلکسی فولد 2

سامسونگ قرار است چند ماه دیگر گلکسی فولد 2 را به بازار عرضه کند. بسیاری از علاقه‌مندان منتظرند تا ببینند چه پیشرفت‌هایی در تولید این محصول جذاب سامسونگ حاصل شده است. گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که سامسونگ اندازه صفحه نمایش را افزایش داده و ممکن است از محافظ صفحه‌ی Ultra-Thin Glass نیز استفاده کند.

گزارشی جدید از کره جنوبی برخی از مشخصات مهم صفحه نمایش گلکسی فولد 2 را فاش کرده است. همچنین ذکر شده است که صفحه نمایش تاشو، از سرعت تازه سازی 120 هرتز بهره می‌برد. در صورت صحت، این یک پیشرفت کاملاً گسترده در مقایسه با گلکسی فولد خواهد بود.

صفحه نمایش گلکسی فولد ۲ دارای صفحه نمایشی با نرخ نوسازی 120Hz است

گلکسی فولد ۲ دارای نمایشگر  7.7 اینچی است که تنها 0.4 اینچ بزرگتر از صفحه نمایش 7.3 اینچی گلکسی فولد است. با توجه به این موضوع، اندازه‌ی نمایشگر خارجی از 4.6 اینچی در گلکسی فولد به 6.23 اینچ در گلکسی فولد 2 افزایش یافته است

این یک تغییر بسیار خوشایند خواهد بود. در گلکسی فولد، نمایشگر خارجی با توجه به اندازه‌ی کم آن بیشتر جنبه‌ی نمایشی داشت و استفاده‌ی معناداری از آن نمی‌توانست کرد. یک صفحه نمایش 6.23 اینچی برای انجام کارها بدون نیاز به باز کردن کامل صفحه نمایش دستگاه، به اندازه‌ی کافی کاربردی خواهد بود.

هنگامی که شما صفحه‌ی دستگاه را باز می‌کنید، گلکسی فولد ۲ با صفحه نمایش 7.7 اینچی با نرخ نوسازی 120Hz، از شما استقبال می‌کند. سامسونگ برای اولین بار نمایشگرهای 120 هرتزی را برای گلکسی اس 20 معرفی کرد. اگر از این صفحه نمایشگر‌ها استفاده کنید، قطعا کار کردن با دیگر صفحه نمایش‌ها برای شما سخت به نظر خواهد رسید.

صفحه نمایش 7.7 اینچی با وضوح تصویر 2213 × 1689 با نسبت تصویر 11.8:9 خواهد بود. صفحه نمایش  تا شده 6.23 اینچی با وضوح تصویر 819 × 2267  با نسبت تصویر 24.9:9 خواهد بود. نرخ نوسازی تصویر در این صفحه نمایش 60 هرتز می‌باشد و دارای شکافی برای دوربین خواهد بود.

راس یانگ در یکی از توییت‌های قدیمیش می‌نویسد:

اطلاعات بیشتر درباره‌ی گلکسی فولد ۲. قیمت گوشی بین ۱،۷۸۰ تا ۱،۹۸۰ دلار خواهد بود. ازآنجاکه سامسونگ قصد دارد میزان فروش دستگاه را افزایش دهد، فکر می‌کنیم گلکسی فولد ۲ قرار است در عین داشتن صفحه‌نمایش بهتر، دوربین باکیفیت‌تر، قلم S-Pen کارآمدتر و پشتیبانی از شبکه‌ی 5G، تقریبا ۱۰۰ دلار ارزان‌تر از مدل اولیه باشد و درنهایت با قیمت ۱،۸۸۰ تا ۱،۸۹۵ دلار دردسترس قرار گیرد.

در ادامه این گزارش ذکر شده است که سامسونگ در نظر دارد که حدود 3 میلیون دستگاه از گلکسی فولد 2 را تولید کند. سفارش ساخت قطعات برای تولید این دستگاه آغاز شده است و انتظار می‌رود تولید از ماه ژوئیه آغاز شود. طبق گفته‌ها سامسونگ قصد دارد 300،000 دستگاه از گلکسی فولد ۲ را در هر ماه تولید کند.

گلکسی فولد ۲ قرار است در تاریخ 5 آگوست در کنار گلکسی نوت ۲۰ در یک رویداد مجازی رونمایی شود. براساس گزارشی دیگر، هر دو دستگاه از تاریخ 20 آگوست در دسترس خواهند بود.

همچنین بخوانید:

سامسونگ گلکسی فولد 2 قابلیت پشتیبانی از S Pen را ارائه نمی‌دهد

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.