تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

مشکل سبز شدن صفحه نمایش آیفون ۱۱ تصادفی با آپدیت iOS 13.5

سبز شدن تصادفی صفحه نمایش آیفون مدل‌های ۱۱ بعد از آپدیت

سبز شدن صفحه نمایش آیفون 11 پس از آپدیت

اکنون برخی از کاربران شرکت اپل از رنگ سبز قابل توجه در نمایشگرهای آیفون 11 ، آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس شکایت دارند. به نظر می رسد این مشکل پس از باز کردن قفل دستگاه به طور تصادفی رخ می دهد.پس از خبرسبز شدن نمایشگر وان پلاس ۸ پرو و نمایشگر گلکسی اس ۲۰ اولترا حالا شاهد مشکل سبز شدن نمایشگر مدل‌های آیفون ۱۱ پس از آپدیت iOS 13.5 هستیم. البته به احتمال زیاد این هم یک مشکل نرم افزاری است که با آپدیت برطرف می شود.

گزارش‌هایی درباره‌ی صفحه نمایش سبز رنگ در Reddit به اشتراک گذاشته شده است و به نظر می‌رسد که این مشکل بیشتر در مدل‌های آیفون 11 تأثیر دارد. برخی از ناسازگاری‌ها در مورد چگونگی وقوع این مسئله وجود دارد، اما در بیشتر موارد صفحه نمایش پس از باز کردن قفل آیفون یا هنگامی که Dark Mode و Night Shift فعال می‌شود، به حالت اولیه وسالم باز‌میگردد.

به جای مشکل سخت افزاری، خوشبختانه این ایراد ممکن است یک مشکل نرم افزاری و مربوط به سیستم‌عامل باشد، زیرا بسیاری از کاربران ادعا کرده‌اند که پس از بروزرسانی در iOS 13.5 تحت تأثیر این مشکل قرار گرفته‌اند. به نظر می‌رسد رنگ سبز پس از مدتی از بین می‌رود، اما به طور دوره ای بر می‌گردد و کاربران آیفون 11 را آزار می دهد.

اگر این یک مشکل نرم افزاری باشد، اپل می‌تواند آن را با بروزرسانی آینده iOS رفع کند. این شرکت در حال حاضر مشغول آزمایش‌هایی روی iOS 13.5.5 بتا می‌باشد. متأسفانه در حال حاضر هیچ راه حلی برای این کار وجود ندارد، بنابراین کاربران آسیب دیده باید منتظر بمانند تا اپل این اشکال را برطرف کند  اما فعلا بازخورد رسمی از سوی اپل گزارش نشده‌است.

 

 

 

 

 

 

1 نظر
  1. […] مشکل سبز شدن صفحه نمایش آیفون ۱۱ تصادفی با آپدیت iOS 13.5 […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.