تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

موتورولا موتو G با فناوری 5G در رندرهای اولیه ظاهر شد

موتورولا موتو 5G G

موتورولا قرار است یکی دیگر از اعضای خود را به خط موتو G اضافه کند و این دستگاه یعنی موتورولا موتو 5G G یا (Moto G 5G) اولین عضو این خانواده با برخورداری از اتصال 5G خواهد بود. آخرین خبر لو رفته توسط Evan Blass معروف، اولین نگاه ما به موتو 5G G را معطوف می کند. این گوشی دارای یک صفحه نمایش بلند و باریک با سوراخ پانچ دوتایی با فضایی بین دو دوربین سلفی است که احتمالاً از طریق نرم افزار برای نمایش یک نوار سیاه پوشانده می‌شوند.

همچنین می‌توانیم یک حسگر اثر انگشت را درسمت راست دستگاه و زیر دکمه های کم و زیاد کردن صدا مشاهده کنیم. در حالی که در پشت دارای یک دوربین چهارگانه با دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی است. این دوربین ها در یک برش مستطیل شکل قرار گرفته اند که طرح و چیدمانی جدید برای یک دستگاه موتورولا خواهد بود.

با توجه به اینکه این دستگاه عضو خانواده‌ی موتورولا موتو G است، احتمالاً این گوشی مقرون به صرفه ترین دستگاه 5G در ترکیب این شرکت است و شایعه است که در ساخت این دستگاه از تراشه اسنپدراگون 765 استفاده شده است. این ها تمام اطلاعات مستند فعلی ما هستند، اما مطمئنا شما را از هرگونه پیشرفت جدید مطلع خواهیم کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.