تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

نحوه انتقال اطلاعات یک گوشی قدیمی سامسونگ به یک گوشی جدید با Smart Switch

انتقال اطلاعات یک گوشی قدیمی سامسونگ به یک گوشی جدید با Smart Switch

ارتقا از گوشی قدیمی سامسونگ به یک گوشی جدید با استفاده از نرم افزار Smart Switch که در همه گوشی‌های سامسونگ تعبیه شده، کار بسیار ساده ایست. با یک کابل و چند ضربه می‌توانید اکثر محتوای گوشی خود را سریعتر از آنچه که تصور می‌کنید به دستگاه جدید منتقل کنید.

نحوه انتقال از یک گوشی قدیمی به یک گوشی جدید با Smart Switch

قبل از شروع هر کاری اطمینان حاصل کنید که هر دو گوشی شما روشن هستند و باتری نسبتا پری دارند. در هر دو گوشی سامسونگ، برنامه Smart Switch را دانلود و نصب کنید. اگر به هر دلیلی دستگاه شما آن را ندارد، می‌توانید آن را از Play Store دانلود کنید. پس از نصب Smart Switch در هر دو گوشی، می‌توانید شروع به کار کنید:

1. برنامه Smart Switch را در هر دو گوشی باز کرده و فرستادن داده (Send data) یا دریافت داده (Receive data) را در دستگاه مربوطه بزنید.

2. برای انتخاب نحوه انتقال اطلاعات، کابل (Cable) یا بی‌سیم (Wireless) را در دستگاه ارسال کننده انتخاب کنید.

  • با انتخاب بی‌سیم، گوشی‌ها به طور خودکار (با استفاده از نبض صوتی) ارتباط برقرار می‌کنند و یکدیگر را پیدا می‌کنند، سپس به صورت بی‌سیم انتقال آغاز می‌شود.
  • با انتخاب کابل، هر دو گوشی را مستقیماً با یک کابل USB-C به USB-C یا کابل USB-A به USB-C با آداپتور OTG در جعبه گوشی جدید خود وصل کنید.

3. در گوشی قدیمی، دقیقاً همان چیزی را که می‌خواهید برای گوشی جدید ارسال کنید، انتخاب کنید. از جمله پیام‌ها، برنامه‌ها، تصاویر، تنظیمات صفحه اصلی و موارد دیگر.

4. پس از انتخاب داده‌هایی که می‌خواهید ارسال کنید، گوشی به شما زمان و حجم انتقال را اطلاع می‌دهد.

  • اگر چندین گیگابایت داده برای انتقال دارید، استفاده از کابل برای سرعت بخشیدن به روند کار توصیه می‌شود.
  • انتقال حجم بالای 5 گیگابایت به صورت بی‌سیم بیش از 30 دقیقه طول می‌کشد.

5. روی ارسال (Send) ضربه بزنید و اجازه دهید تا انتقال انجام شود. برای بهترین و سریعترین نتایج، هر دو گوشی را هنگام انتقال به حال خود رها کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.