تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

نحوه تغییر پاسخ پیش‌فرض ایمیل و پیام کوتاه در اپل واچ

تغییر پاسخ پیش فرض ایمیل و پیام کوتاه در اپل واچ

تغییر پاسخ پیش فرض در اپل واچ – هر زمان که پیام یا ایمیلی در اپل واچ خود دریافت می‌کنید، مجموعه‌ای از گزینه‌ها را مشاهده خواهید کرد که با استفاده از آنها می‌توانید سریعا به ایمیل یا پیام کوتاه خود پاسخ دهید.

شما بدون نیاز به برداشتن آیفون خود می‌توانید با استفاده از مکالمه صوتی، خط نویسی، ارسال یک ایموجی، رسم یک تصویر یا پاسخ پیش فرض از پیش تعیین شده به پیام یا ایمیل دریافتی پاسخ دهید.

ممکن است این قابلیت‌ها خیلی آشکار نباشد، اما هر زمان که ایمیل یا پیامی دریافت کنید می‌توانید پاسخ‌های پیش فرضی را که در اپل واچ مشاهده می‌کنید شخصی سازی کنید. مراحل زیر نحوه کار را به شما نشان می‌دهد.

1. برنامه ساعت (Watch) را در ‌آیفون خود باز کنید.

2. به قسمت ایمیل (Mail) یا پیام‌ها (Messages) بروید. بسته به نوع پاسخ‌های پیش فرضی که می‌خواهید سفارشی سازی کنید.

3. روی پاسخ‌های پیش فرض (Default Replies) ضربه بزنید.

4. انگشت خود را بر روی جواب‌های پیش فرض موجود بکشید، به پایین منو بروید، سپس افزودن پاسخ… (Add reply…) را انتخاب کنید.

5. پاسخ پیش فرض سفارشی و دلخواه خود را با استفاده از صفحه کلید روی صفحه تایپ کنید.

6. روی تمام (Done) ضربه بزنید.

توجه داشته باشید که می‌توانید با ضربه زدن بر روی دکمه ویرایش (Edit) در آخرین صفحه و سپس ضربه زدن به حلقه‌هایی با علامت منهای قرمز، مواردی را که می‌خواهید حذف کنید. می توانید پاسخ‌های پیش فرض فردی را نیز حذف کنید.

تعداد کاراکتر زیادی را می‌توانید در یک پاسخ پیش فرض ایمیل بنویسید. ما توانستیم یکی را با 400 حرف پر کنیم.

هنگام آماده کردن یک متن پیش فرض برای جواب ایمیل، در نظر داشته باشید که گیرنده ممکن است تعجب کند که اگر شما توانایی پاسخگویی دارید، چرا پاسخ بیشتر و دقیقتری نفرستاده‌اید؟ در این حالت، این ایده خوبی است تا با افزودن امضای پیش فرض “Sent from my WatchApple Watch” در برنامه ساعت (Watch) آیفون و تنظیمات رو به رو (My Watch tab -> Mail -> Signature) فرد مخاطب را مطلع کنید که این جواب را با استفاده از اپل واچ خود داده‌اید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.