تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

نخستین بروزرسانی گلکسی واچ 3 نظارت بر اکسیژن خون و موارد دیگر را اضافه می‌کند

بروزرسانی گلکسی واچ 3

اکنون اولین نسخه بروزرسانی نرم افزاری برای گلکسی واچ 3 (Galaxy Watch 3) منتشر شده است. سامسونگ تنها یک روز پس از انتشار جدیدترین و بزرگترین گجت پوشیدنی خود، شروع به معرفی آن کرد.

به طور خاص، این پشتیبانی از نظارت بر اکسیژن خون، نمایش حداکثر میزان اکسیژن دریافتی (Vo2 Max)، رتبه بندی خواب و تجزیه و تحلیل پیشرفته در حال اجرا را شامل می‌شود. همه این موارد به عنوان برخی از ویژگی‌های مهم گلکسی واچ 3 در رویداد راه اندازی این هفته مورد حمایت قرار گرفت. آپدیت OTA اندازه 80 مگابایت دارد و می‌توان آن را از طریق برنامه Galaxy Wearable نصب کرد، البته با فرض اینکه این بروزرسانی در حال حاضر برای دانلود در منطقه شما موجود است.

269BF358 12DD 4448 B693 AE404A5BB659 - نخستین بروزرسانی گلکسی واچ 3 نظارت بر اکسیژن خون و موارد دیگر را اضافه می‌کند

در دسترس بودن ویژگی انتخابی

همانطور که سامسونگ در روز چهارشنبه نیز خاطرنشان کرد، تجزیه و تحلیل اکسیژن خون به منظور ارائه بینش آموزنده در مورد سلامتی فرد و به اندازه کافی دقیق برای طبقه بندی داده های پزشکی نیست. آنچه به صورت قانونی «داده های پزشکی» را تشکیل می‌دهد، در هر کشور متفاوت است. احتمالاً به همین دلیل این قابلیت در هر بازاری که در آن سری گلکسی واچ 3 منتشر شده در دسترس نیست. به ترتیب حروف الفبا: الجزایر، آنگولا، کانادا، فرانسه، ایران، ژاپن، لیبی، آفریقای جنوبی و تایلند به این ویژگی دسترسی پیدا نمی‌کنند.

اولین بروزرسانی گلکسی واچ 3 حداقل چند روز طول خواهد کشید تا به طور کامل مستقر شود. این آخرین موج اصلی افزودنی ویژگی‌ها در ترکیب پوشیدنی جدید نخواهد بود. به عنوان مثال،  گلکسی واچ 3 مجهز به سخت‌افزاری جهت سنجش فشار خون و ثبت داده‌های الکتروکاردیوگرام (ECG) است؛ اما با توجه به عدم صدور مجوزها و تائیدیه‌های لازم از سوی آژانس‌های نظارتی در کشورهای مختلف هم‌اکنون این قابلیت‌ها فعال نیستند. چنین وضعیتی در خصوص گلکسی واچ اکتیو 2 نیز صادق بود. این اسمارت‌واچ در ماه آگوست گذشته معرفی شده بود و دیروز مشخصه ECG بر روی آن فعال شد.

Galaxy Watch 3 First Update 478x1024 - نخستین بروزرسانی گلکسی واچ 3 نظارت بر اکسیژن خون و موارد دیگر را اضافه می‌کند

با مشاهده نحوه مقابله دولت‌های مختلف جهان با شیوع فراگیر بیماری کووید 19 در مقطع کنونی، فعال‌سازی مشخصه‌های ECG و نمایشگر فشار خون روی گلکسی واچ 3 احتمالا مدتی زمان خواهد برد. توان پردازشی سامسونگ گلکسی واچ 3 از طریق تراشه اگزینوس 9110 و سیستم‌عامل Tizen OS 5.5 تامین خواهد شد. این گجت مجهز به یک نمایشگر سوپرآمولد بوده و در 2 اندازه مختلف 41 و 45 میلی‌متری روانه بازار می‌شود. مدل‌های مذکور به‌ترتیب از نمایشگرهای 1.2 و 1.4 اینچی بهره خواهند برد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.