تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

نسخه بتا اندروید 11 به‌زودی برای شیائومی Mi 10 Pro ، Mi 10 و پوکو F2 Pro

نسخه بتا اندروید 11

دیروز گوگل اولین نسخه اندروید بتا را معرفی کرد، اما فقط برای گوشی‌های هوشمند پیکسل خود! این شرکت از اینکه سایر شرکای اندرویدی در انتشار این نسخه واژه‌ی بزودی را اعلام کرده‌اند، ابراز تاسف کرد. اکنون دو گوشی دیگر از شیائومی قرار است تا این نسخه‌ی جدید را در سری شیائومی Mi 10 و Poco F2 Pro منتشر کنند.

چه زمانی ممکن است نسخه بتا قابل استفاده شود؟ این شرکت تاریخ خاصی را ارائه نداده و تنها چیزی که گفته شده کلمه‌ی به زودی است. با این وجود انتظار داریم که در طی دو هفته آینده، این بروزرسانی موجود باشد.

اندروید 11 بتا در گوشی‌های هوشمند پیکسل، مستقیماً توسط گوگل کنترل می‌شوند، اما در سایر گوشی‌ها، این نسخه توسط شرکت سازنده و با استفاده از نرم افزار تهیه شده توسط خود گوگل، مدیریت می‌شود. این بدان معنی است که تغییراتی که ما در مورد دستگاه‌های پیکسل دیده‌ایم ممکن است چند روز یا چند هفته طول بکشد تا از طریق بروزرسانی به سایر دستگاه‌ها منتقل شود.

با این وجود، بروزشدن سایر گوشی‌های هوشمند توسط این نسخه‌ی اندرویدی قطعا هیجان‌انگیر خواهد بود. به احتمال زیاد، شیائومی نیز MIUI را در ساخت اندروید 11 خود استفاده خواهد کرد. هرچند که هنوز تاریخ دقیق عرضه آن اعلام نشده است. البته کاربران این دستگاه‌ها برای اولین بار رابط کاربری MIUI 13 را هم امتحان خواهند کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.