تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

نسخه بتا اندروید 11 بزودی برای شیائومی می 10 و می 10 پرو و پوکو F2 پرو

نسخه بتا اندروید 11

دیروز گوگل اولین نسخه اندروید بتا را معرفی کرد، اما فقط برای گوشی های هوشمند پیکسل خودش! این شرکت از اینکه سایر شرکای اندرویدی در انتشار این نسخه واژه‌ی به زودی را اعلام کرده ‌اند، ابراز تاسف کرد. اکنون دو گوشی دیگر از شیائومی قرار است تا این نسخه‌ی جدید را در سری شیائومی می 10 و پوکو F2 پرو منتشر کنند.

چه زمانی ممکن است نسخه بتا قابل استفاده شود؟ این شرکت تاریخ خاصی را ارائه نداده و تنها چیزی که گفته شده کلمه‌ی به زودی است. با این وجود انتظار داریم که در طی دو هفته آینده، این بروزرسانی موجود باشد.

اندروید 11 بتا در گوشی های هوشمند پیکسل، مستقیماً توسط گوگل کنترل می‌شوند، اما در سایر گوشی‌ ها، این نسخه توسط شرکت سازنده و با استفاده از نرم افزار تهیه شده توسط خود گوگل، مدیریت می شود. این بدان معنی است که تغییراتی که ما در مورد دستگاه های پیکسل دیده‌ ایم ممکن است چند روز یا چند هفته طول بکشد تا از طریق بروزرسانی به سایر دستگاه ها منتقل شود.

با این وجود، به روزشدن سایر گوشی های هوشمند توسط این نسخه‌ی اندرویدی قطعا هیجان انگیر خواهد بود. به احتمال زیاد، شیائومی نیز MIUI را در ساخت اندروید 11 خود استفاده خواهد کرد. هرچند که هنوز تاریخ دقیق عرضه آن اعلام نشده است. البته کاربران این دستگاه ‌ها برای اولین بار رابط کاربری MIUI 13 را هم امتحان خواهند کرد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.