تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

نمایشگر دوتایی چرخشی LG Wing و تجربه بازی در ویدیوی لو رفته نشان داده شده است

نمایشگر دوتایی چرخشی LG Wing

ویدیوی لو رفته از گوشی ال جی وینگ (LG Wing) تجربه بی‌نظیر بازی را در صفحه‌های نمایش دوتایی چرخان نشان می‌دهد و این یک تجربه کاملاً جدیدی است بدون اینکه خطر زیادی برای صفحه نمایش در پی داشته باشد. گفته می‌شود که ال جی Wing، قیمتی بالاتر از گلکسی زد فلیپ سامسونگ دارد.

ال جی Wing گوشی بی‌نظیر جدید غول کره جنوبی مجهز به صفحه نمایش ثانویه چرخان است. چیزی که به عنوان ورژن نهایی این دستگاه به نظر می‌رسد، قبلاً در یک فیلم ویدیویی فاش شده است. در آن از صفحه اصلی گوشی برای مسیریابی استفاده میشد، در حالی که نمایشگر ثانویه در سمت راست دستگاه متصل بود که برای پخش موسیقی و سایر کارها استفاده میشد. اکنون با توجه به ویدیو منتشر شده در وب‌سایت Android Authority، ویدئوی دیگری از این گوشی به صورت آنلاین منتشر شده است. این ویدئو شخصی را نشان می‌دهد که بازی آسفالت 9 را روی صفحه نمایش بزرگ اصلی در حالت افقی با کنترل‌های روی صفحه بازی می‌کند، در حالی که از صفحه نمایش دوم برای مسیریابی روی نقشه استفاده می‌کند.

این یک تجربه کاملاً جدید از چند وظیفه‌ای بودن یک گوشی موبایل است. بدون اینکه در انجام عملکرد هر کدام از نمایشگر‌ها لطمه‌ای وارد شود، وظایف در حال انجام شدن است. به نوعی، این دستگاه می‌تواند یک گوشی کامل مخصوص بازی باشد. با وجود ال جی Wing فضای نمایشگر ثانویه بسیار محدودتر است، زیرا به نظر می‌رسد نسبت 1:1 تقریباً نیمی از اندازه نمایشگر اصلی است. با این حال، این ویدیو نشان می‌دهد که چگونه توسعه دهندگان بازی هنوز هم می‌توانند از آن صفحه کوچکتر استفاده خوبی داشته باشند.

بر اساس گزارش‌ها، ال جی Wing توسط اسنپدراگون 765G SoC کوالکام مجهز خواهد شد و از اتصال 5G نیز برخوردار است. از این ویدئو مشخص است که این گوشی دارای لبه‌های باریکی خواهد بود تا یک تجربه تماشایی خوبی داشته باشد. اگرچه این مورد تأیید نشده است، گفته می‌شود که ال جی Wing در اواخر سال جاری برای اولین بار معرفی خواهد شد و دستگاه گرانی خواهد بود، البته با توجه به سخت افزار، تعجبی هم ندارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.