تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

نمونه‌ی اولیه پد شارژ ایرپاور اپل واچ را شارژ کرد

ایرپاور اپل

در ابتدا در سال 2017 اعلام شد که پد شارژ ایرپاور (Airpower) اپل در سال 2018 تحویل داده خواهد شود. اپل تا سال 2019 زمانی که رسما اعلام کرد که در حال کشیدن پلاگین این پروژه است، ساکت ماند. همچنین در مسیر ساخت ایر پاور با مشکلات فنی نیز مواجه شده است. مثلا در هنگام شارژ اپل واچ، گرمای بیش از حد ایرپاور، سیم‌کشی‌ها را گرم می‌کند.

به دنبال لغو رسمی شارژر ایر پاور توسط اپل، در ماه مارس گزارش‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه اپل مخفیانه به دنبال توسعه‌ی ایرپاور است. اکنون، توییت جدیدی از Jon Prosser، فاش می‌کند که اپل واقعاً در تلاش برای اصلاح پد شارژ ایر پاور بوده است و آخرین تصویر از نمونه اولیه‌ی این شارژر با موفقیت در حال شارژ کردن اپل واچ نشان داده شده است.

در توئیتی دیگر از Jon Prosser در تاریخ 10 آوریل، گزارشی وجود دارد که گفته شده اپل با استفاده از یک چیپست A11، که در آیفون 8 و آیفون X نیز وجود دارد، توانست به صورت پویا گرمای ایجاد شده را کنترل کند.

اپل از زمان لغو توسعه‌ی این دستگاه، هرگز پد شارژ ایرپاور را به طور رسمی اعلام نکرده است، بنابراین ما نمی‌دانیم که آیا اپل قصد دارد به هیچ وجه پد شارژ را راه اندازی کند یا اینکه در رویداد بعدی آیفون خود، آن را به عنوان یک چیز دیگری عرضه خواهد کرد.

ایرپاد اپل

 

اپل موفقیت بزرگی را در متقاعد کردن کاربران خود با سه محصول پر فروش خود یعنی آیفون، اپل واچ و ایرپاد نشان داده است. اگر اپل بتواند این سه محصول را با هم بفروشد، کاربران خود را متقاعد خواهد کرد که برای بروزرسانی دستگاه‌های اپل خود به این پد شارژر نیاز دارند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.