تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

وان‌پلاس Z یا وان‌پلاس Nord در تیرماه رونمایی خواهد شد

وان‌پلاس Z یا وان‌پلاس Nord

سرانجام با تایید کمپانی وان‌پلاس، تاریخ رونمایی وان‌پلاس Z مشخص شد. در ماه مارس بود که شایعات اولیه در مورد وان‌پلاس 8 لایت (OnePlus 8 Lite) به گوش رسید. برخی از افراد که فاش کننده‌ی این اطلاعات بودند، پیشنهاد کردند که این دستگاه وان‌پلاس OnePlus Z) Z) نامیده شود و اکنون، برخی معتقدند که این دستگاه وان‌پلاس OnePlus Nord) Nord) نامگذاری خواهد شد.

این شرکت با توجه به حساب جدید اینستاگرام خود با نام OnePlusLiteZThing، یک تیزر جدید را به کد مورس ارسال کرد (تصویر زیر را ببینید). رمزگشایی آن کلمه ماه “ژوئیه” را نشان می‌دهد و تأییدی بر اینست که این دستگاه در ماه آینده راه اندازی می‌شود.

حساب جدید اینستاگرام OnePlusLiteZThing

طبق اخباری که در گذشته فاش شد، نشان داد كه گوشی مقرون به صرفه وان‌پلاس که شاید وان‌پلاس Nord نامیده شود، از 10 ژوئیه در هند روانه بازار خواهد شد. وان‌پلاس قبلاً تأیید كرده بود كه این دستگاه در هند و اروپا معرفی می‌شود، بنابراین رونمایی این دستگاه در 10 ژوئیه كاملاً باورپذیر به نظر می‌رسد.

وان‌پلاس Z یا وان‌پلاس Nord

به نظر می‌رسد که وان‌پلاس اطلاعات بیشتری درباره راه اندازی این دستگاه اقتصادی را از طریق چالش‌های بعدی کدشکن در اینستاگرام فاش کند. این یکی به نام “کد شماره 1” (Crack Code Code 1) نامگذاری شده است، بنابراین انتظار داریم اخبار بیشتری در این مورد و در آینده بشنویم.

وان‌پلاس Z

جالب است بدانید که چگونه این شرکت، فروش گوشی جدید خود را کنترل خواهد کرد و آیا می‌تواند به فروش مناسبی برسد یا خیر؟

با توجه به اینکه این دستگاه یک گوشی میان‌رده است، با توجه به اقتصادی بودنش می‌تواند به فروش بالایی برسد و توجهات زیادی را به خود جلب کند. اما در حال حاضر کمپانی وان‌پلاس برای فروش سری وان‌پلاس 8 و رساندن این محصول به دست مردم مشکل دارد. گوشی‌های پرچم‌دار وان‌پلاس، به دلیل مدل فروش این شرکت هنوز هم در بازارهایی مانند هند قابل خریداری نیستند. ما امیدواریم که این شرکت قبل از انجام هرگونه تعهد در تاریخ انتشار، در فروش این مدل برنامه‌هایی را اتخاذ کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.