تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

شرکت وان پلاس با تولید گوشی نورد N100 زیر قولش زد!

وان پلاس نورد N100 – حدود یک سال پیش Carl Pei، یکی از بنیانگذاران وان پلاس قول داده بود که در آینده، نمایشگر همه گوشی های وان پلاس با تکنولوژی “Fluid Display ” و نرخ نوسازی بالا ساخته شوند. در هر صورت، فناوری “Fluid Display ” با نمایشگریی با نرخ نوسازی 90 هرتز در تضاد است. به زبان ساده تر: “Fluid Display ≠ 90 Hz”. برای واجد شرایط بودن فناوری “Fluid”، یک نمایشگر باید دارای زمان پاسخ سریع باشد و برای تجربه روان انیمیشن باید با بهینه سازی های نرم افزاری همراه باشد.

وان پلاس نورد N100

در ویدیو مربوط به رونمایی وان پلاس 7T، آقای Carl Pei تاکید می‌کند که از این به بعد صفحه نمایش تمامی گوشی های وان پلاس با تکنولوژی “Fluid Display ” و نرخ نوسازی بالا ساخته خواهند شد. اما اگر نگاهی به دو گوشی جدید Nord انداخته باشید، متوجه خواهید شد که فقط یکی از آنها به نمایشگر 90 هرتز مجهز است.

دو گوشی جدید اقتصادی وان پلاس نورد ان 10 و ان 100

وان پلاس نورد N100 نمایشگری با نرخ نوسازی 60 هرتز دارد. این برای یک نمایشگر +720p غیر معمول نیست، اما چیزی که مهم است وعده‌ی شرکت وان پلاس بود که قول خود را عملی نکرد.

قیمت 200 یورو / 180 پوندی N100 هم بهانه‌ی قابل قبولی نیست. ریلمی 7 دقیقاً با قیمت 200 یورو در اروپا موجود است و دارای یک پنل 90 هرتزی است. قیمت گوشی اوپو A53s هم کمتر است و از صفحه نمایش 720p با نرخ نوسازی 90 هرتز بهره می برد. بالاخره این ها مواردی هستند که وجود دارند.

Carl Pei اوایل این سال از مجموعه وان پلاس جدا شد، اما Pete Lau، بنیانگذار وان پلاس هنوز هم در راس کار است.

بررسی تخصصی وان پلاس 8 تی

در گوشی های هوشمند Nord N10 و N100 جک هدفون 3.5 میلی متری و پشتیبانی از کارت حافظه microSD را که در واقع فقط در سری X وان پلاس در دسترس بود می‌بینیم. به همین علت بسیاری از طرفداران این برند محبوب، از گوشی های جدید سری N خوشحال خواهند شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.