تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

ویژگی‌های می بند 5 شیائومی در تیزر‌های تبلیغاتی مشاهده شد

یک بروزرسانی کوچک در راه است

دیگه کم کم و قدم به قدم به زمان معرفی نسل بعدی می بند شرکت شیائومی نزدیک می‌شویم و انتظار می‌ره این گجت پوشیدنی در اواخر خرداد در زادگاه خود چین معرفی شود، هر چند که امکانات و ویژگی‌های می بند  5 در تیزرهای تبلیغاتی لو رفته است.

mi band 5 1 300x300 - ویژگی‌های می بند 5 شیائومی در تیزر‌های تبلیغاتی مشاهده شد
در تصاویر لو رفته می بند 5 به یک ویژگی جدید اشاره شده است و آن تایید وجود سنسور NFC در هر دو مدل نسخه چین و جهانی برای پرداخت‌های فروشگاهی است و از این به بعد می بند شما تبدیل به کیف پول همراه می‌شود و برای پرداخت ها و خرید ها دیگر نیازی به همراه داشتن پول نقد نیست، ویژگی‌ای که در این روز‌های شیوع ویروس کرونا به شدت موثر و مفید است.

mi band 5 faces2 19 300x169 - ویژگی‌های می بند 5 شیائومی در تیزر‌های تبلیغاتی مشاهده شد
علاوه بر این موارد احتمال می‌رود یک سنسور به نام SpO2 برای اندازه گیری دقیق میزان استرس و تنش و مقدار تنفس در سری ۵ می بند ارائه شود وباعث بهتر شدن عملکرد می بند در حالت های Do Not Disturb و خاموش کردن اعلانات در مدت زمان محدود مثلا ٣٠ یا ۶٠ دقیقه ای از جمله ویژگی‌های جدید اضافه شده به این بند شرکت شیائومی می‌باشد.

mi band 5 faces 1 300x300 - ویژگی‌های می بند 5 شیائومی در تیزر‌های تبلیغاتی مشاهده شد
از دیگر مشخصات دستگاه می‌توان به صفحه نمایش رنگی و ١.٢ اینچی اشاره کرد که البته از نسخه قبلی می بند که اندازه صفحه نمایش آن ٠.٩۵ بود کمی بزرگتر است و احتمال وجود تم Avengers و پشتیبانی از دستیار صوتی شرکت آمازون به نام Alexa اشاره کرد.

دیدگاه شما در مورد می بند ۵ چیست؟

اطلاعات جدیدترین میان‌رده شیائومی ردمی 9 مشخص شد

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. […] این مچ بند کاملا مخصوص به […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.