تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

پاک شدن اطلاعات کاربران سری وان پلاس ۸ پس از بروزرسانی به نسخه پایدار

پاک شدن اطلاعات کاربران سری وان پلاس ۸

به تازگی مشکلی برای کاربران وان پلاس ۸ و وان پلاس ۸ پرو به وجود آمده است. بروزرسانی جدیدی برای این کاربران در نسخه Open Beta 3 رابط کاربری OxygenOS 11 منتشر شده است که انجام این بروزرسانی، منجر به پاک شدن اطلاعات کاربران سری وان پلاس ۸ شده است.

نسخه Open Beta 3 در سیستم عامل OxygenOS 11 تقریباً دو هفته پیش در دستگاه های وان پلاس ۸ و وان پلاس ۸ پرو آغاز به کار کرد. بر اساس پست های اخیری که در فروم های وان پلاس منتشر شده است، آپدیت OTA جدید پایدار برای رابط کاربری OxygenOS 11 Open Beta 3 به طور کامل اطلاعات کاربر را در سری وان پلاس ۸ پاک می کند. وان پلاس هم در پست جدیدی این خبر را تایید کرده است و گفته که این مشکل وجود دارد:

این طور که مشخص شده است، برخی از کاربران در حال دریافت بروزرسانی نسخه پایدار از طریق Open Beta 3 هستند که منجر به پاک شدن اطلاعات کاربران سری وان پلاس ۸ می شود. این اطلاعات با تیم نرم افزای به اشتراک گذاشته شده است تا آن را بررسی کنند. اگر پیغامی برای بروزرسانی دریافت کردید، در صورت بتا بودن آن را تایید کنید و در غیر این صورت این آپدیت را نصب نکنید.

مشکل بروزرسانی در وان پلاس ۸ و ۸ پرو

رابط کاربری OxygenOS 11 در سه کانال Closed Beta ،Open Beta و Stable در دسترس است. مشکلی که وجود دارد این است که برخی از کاربران در کانال Open Beta به طور تصادفی از کانال Stable که باعث پاک شدن اطلاعات وان پلاس می‌شود، بروزرسانی را دریافت می کنند. طبق صحبت های شرکت وان پلاس، تیم نرم افزاری این شرکت در حال بررسی این مشکل است. این که چرا جلوی این بروزرسانی OTA موقتا گرفته نشده است تا دیگر دستگاه ها به این مشکل بر نخورند، جای تعجب دارد.

وان پلاس برای جلوگیری از پاک شدن اطلاعات وان پلاس به کاربران توصیه کرده که قبل از آپدیت دستگاه توضیحات این بروزرسانی را به دقت بخوانند و سپس گوشی خود را آپدیت کنند. در غیر این صورت از بروزرسانی دستگاه خودداری کنند. به زودی اخبار جدید در مورد این مشکل را در تیک ست خواهیم خواند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.