تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

پایان یک استراتژی زیبا، وان پلاس گوشی ارزان قیمت می‌سازد

وان پلاس گوشی ارزان قیمت می‌سازد

گوشی های ارزان قیمت وان پلاس در راه هستند. شرکت OnePlus در این سال‌ها به عنوان یک برند خاص چینی شناخته می‌شود که سالی 2 گوشی روانه بازار‌های جهانی می‌کند و با اینکه این گوشی‌ها سخت افزار بسیار قدرتمندی دارند ولی با قیمت‌های بسیار پایین خود به چالشی سخت و مرگبار برای غول‌های دنیای موبایل مثل سامسونگ و اپل و هوآوی تبدیل شده است ولی در طول گذر زمان هزینه ساخت دستگاه‌ها بیشتر شده و قیمت تمام شده این گوشی‌ها نیز بالاتر رفته به طوری که در سری 8 وان‌پلاس، قیمت این پرچم‌داران تقریبا شانه به شانه‌ی پرچم‌دارهای دیگر کمپانی‌ها در حال حرکت است و دیگر نمی‌شود عنوان قاتل پرچم‌دارها را به این گوشی‌ها اطلاق کرد. اکنون مدیر عامل شرکت وان‌پلاس اعلام کرده که قرار است استراتژی فروش خود را بازنگری کرده و در آینده‌ی نزدیک گوشی ارزان قیمت وان پلاس را روانه بازار جهانی کنند.

شایعات مربوط به گوشی ارزان قیمت جدید وان پلاس

پیت لاو در مصاحبه با شرکت Fast اعلام کرد که می‌خواهد این شرکت را به ریشه‌های خود بازگرداند (البته امیدوارم ایشان با مدیرعامل شرکت یوبی سافت نسبتی نداشته باشند) و گوشی‌های مقرون به صرفه ای را تولید کنند. خوشبختانه این به معنای عدم ساخت پرچم‌داران این شرکت نیست و این مسیر همچنان پر قدرت در جریان خواهد بود، ولی سبد گوشی سازی وان‌پلاس پرتر از گذشته خواهد بود.
بدیهی است که آقای لاو به نام خاصی اشاره نکرده است، اما ما به خوبی می‌دانیم که طی ماه‌های گذشته اطلاعات زیاد و البته غیر رسمی در مورد وان‌پلاس Z به بیرون از کمپانی درز کرده‌است و ما انتظار داریم که این گوشی در اواخر تابستان معرفی شود؛ البته با قیمت بسیار دلنشین. آقای لاو هم‌چنین خاطرنشان کرد که این محصول یا محصولات جدید از استاندارد‌های وان‌پلاس تبعیت خواهند کرد و قطعا این گوشی‌ها از استانداردهای بالایی بر خوردارند. با این اوصاف رقابت جالبی بین وان پلاس و شیائومی شکل خواهد گرفت.
هم‌چنین آقای لاو تایید کرد که به زودی اخباری از کشور هند خواهند داشت و این‌طور به نظر میرسد که وان‌پلاس Z تنها در هند عرضه شود و یا ابتدا در هند رونمایی شود و بعد از مدت کوتاهی وارد بازار آمریکا و اروپا بشود. در هر صورت هنوز هیچ خبر رسمی در مورد نوع و قیمت این دستگاه وجود ندارد و ما فقط می‌دانیم وان‌پلاس یک رویکرد جدید نسبت به بازار دارد و امیدوار است با محصولات مقرون به صرفه بازارهای اروپا و آمریکا را فتح کند.
خانواده نورد در دسته گوشی های ارزان قیمت و اقتصادی وان پلاس قرار میگیرند. بررسی تخصصی کامل و مشخصات گوشی وان پلاس نورد در تیک ست برای مطالعه شما در دسترس است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.