تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

پتنت گوشی جدید هوآوی با دوربین سلفی زیر نمایشگر ثبت شد

پتنت گوشی جدید هوآوی

اوایل ماه جاری میلادی شرکت چینی هوآوی پتنت گوشی جدید خود را با تنظیم دوربین متا ثبت کرده بود. به تازگی اما خبر میرسه که این شرکت چینی حق اختراع یک گوشی جدید دیگه با دوربین سلفی زیر نمایشگر و لنز بزرگنمایی پریسکوپی ثبت کرده است.

پتنت گوشی جدید هوآوی در اداره مالکیت معنوی چین (CNIPA) ثبت شده است. بنابر گزارش های ارائه شده این حق اختراع جدید 24 تصویر از محصول مورد نظر ارائه میده. با توجه به عکس های منتشر شده از این پتنت متوجه میشویم که دستگاه دارای صفحه نمایش لبه خمیده در دو طرف خمیده است و حاشیه های بسیار کمی دارد.

زیر صفحه نمایش این گوشی دوربین سلفی در نظر گرفته شده و پنل پشتی آن از مجموعه دوربین چهارگانه میزبانی خواهد کرد. این ماژول دوربین به صورت کاملا منحصر به فرد و خاص و با سه نسخه مختلف از دستگاه ثبت اختراع شده است.

پتنت گوشی جدید هوآوی

 

 

در یکی از طراحی های ثبت شده پتنت گوشی جدید هوآوی ماژول دوربین در وسط پنل پشتی قرار دارد و در دو طراحی دیگر یکی بالای سمت راست پنل و دیگری بالای سمت چپ آن قرار گرفته است. مجموعه دوربین چهار گانه به صورت ضربدری کنار یکدیگر قرار گرفته اند و یک فلش LED هم در وسط آن ها تعبیه شده است.

در مجموعه دوربین چهارگانه این گوشی سنسور مربع شکلی که در پایین این مجموعه وجود دارد لنز بزرگنمایی پریسکوپی است که کاملا مشخص است. همچنین در قمست پایینی پنل پشتی مارک گوشی قابل مشاهده است.

مشخصات و اطلاعات دیگری راجع به این گوشی جدید هوآوی در دست نداریم و حتی نام این دستگاه مشخص نشده است. به علاوه طرح ها و پتنت های ثبت شده توسط شرکت ها به معنی این نیست که حتما در آینده این طرح یا پتنت مورد استفاده قرار بگیرد ولی این امکان وجود دارد از برخی از ویژگی های این طرح در گوشی های آینده هوآوی استفاده شود.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.