تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

چگونه در حالت زوم ۱۰۰ برابر در گلکسی S20 فیلم‌برداری کنیم؟

فیلم‌برداری با زوم بالا در سری گلکسی S20

سری گلکسی S20 سامسونگ از قابلیت بزرگنمایی شگفت انگیزی برخوردار است و در مدل اولترای S20 با بزرگنمایی ۱۰۰ برابر روبرو می‌شوید. با این حال، اگر از گلکسی S20، گلکسی S20 پلاس و یا گلکسی S20 اولترا استفاده می‌کنید، متوجه خواهید شد که در هنگام فیلم‌برداری، قابلیت بزرگنمایی یا همان زوم، به طور کامل در دسترس نیست.

در حالت ضبط ویدئو، از حداکثر ۲۰ برابر زوم در S20 اولترا و ۱۲ برابر زوم در گلکسی S20 و گلکسی S20 پلاس برخوردار هستید که در مقایسه با زوم ۱۰۰ برابری در حالت عکاسی بسیار محدود است. اما آیا می‌دانستید که ضبط فیلم‌ها  با حداکثر ۳۰ برابر زوم در S20 و S20 پلاس و ۱۰۰ برابر زوم در گلکسی S20 اولترا امکان پذیر است؟

برنامه‌ی دوربین در سری گوشی‌های S20 (و در گوشی‌های دیگر سامسونگ که دارای One UI 2.1 هستند) یک دکمه شاتر را برای شروع سریع فیلم‌برداری در اختیار شما قرار‌ می‌دهد و همچنین این میان‌بر ضبط فیلم‌ها را در هر سطحی از زوم امکان پذیر می‌سازد. اصولاً اگر به صورت دستی زوم کنید و به سطح دلخواه در بزرگنمایی برسید و سپس دکمه شاتر را فشار داده و نگه دارید، تلفن شروع به ضبط فیلم در آن سطح از زوم می‌کند.

مشخصات دوربین سامسونگ گلکسی نوت 20 پلاس

این روش چند اشکال دارد. اولا این روش باید در حالت عکاسی استفاده شود، زیرا برنامه‌ی دوربین به‌راحتی به شما اجازه نمی‌دهد تا زوم ۱۲ برابری و ۲۰ برابری را در حالت فیلم‌برداری داشته باشید. دوما باید دکمه شاتر را نگه دارید تا ضبط فیلم انجام شود، بنابراین نمی‌توانید گوشی را در جایی گذاشته تا به ضبط فیلم ادامه دهد. سرانجام، هنگام ضبط ویدئو در این شرایط، نمی‌توانید سطح بزرگنمایی را تغییر دهید.

با توجه به تمام شرایطی که گفته شد، با استفاده از این ترفند می‌توانید هرچند به صورت محدود، فیلم‌برداری با زوم دلخواهتان را انجام دهید.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.