تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

چگونه در حالت زوم ۱۰۰ برابر در گلکسی S20 فیلم‌برداری کنیم؟

فیلم‌برداری با زوم بالا در سری گلکسی S20

فیلمبرداری با زوم ۱۰۰ برابر – سری گلکسی اس ۲۰ سامسونگ از قابلیت بزرگنمایی شگفت انگیزی برخوردار است و در مدل اس ۲۰ اولترا با بزرگنمایی ۱۰۰ برابر روبرو هستیم. با این حال اگر از گلکسی اس ۲۰، گلکسی اس ۲۰ پلاس و یا گلکسی اس ۲۰ اولترا استفاده می‌کنید، متوجه خواهید شد که در هنگام فیلم‌برداری قابلیت بزرگنمایی یا همان زوم به طور کامل در دسترس نیست.

در حالت ضبط ویدئو، از حداکثر ۲۰ برابر زوم در اس ۲۰ اولترا و ۱۲ برابر زوم در گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس برخوردار هستید که در مقایسه با زوم ۱۰۰ برابری در حالت عکاسی بسیار محدود است. اما آیا می‌دانستید که ضبط فیلم‌ها با حداکثر ۳۰ برابر زوم در S20 و S20 پلاس و ۱۰۰ برابر زوم در گلکسی S20 اولترا امکان پذیر است؟

آموزش نحوه عکاسی پرتره در گوشی های سامسونگ

برنامه‌ی دوربین در سری گوشی‌های S20 (و در گوشی‌های دیگر سامسونگ که دارای One UI 2.1 هستند) یک دکمه شاتر را برای شروع سریع فیلمبرداری در اختیار شما قرار‌ می‌دهد و همچنین این میان‌بر ضبط فیلم‌ها را در هر سطحی از زوم امکان پذیر می‌سازد. اصولاً اگر به صورت دستی زوم کنید و به سطح دلخواه در بزرگنمایی برسید و سپس دکمه شاتر را فشار داده و نگه دارید، گوشی شروع به ضبط فیلم در آن سطح از زوم می‌کند، مثل فیلمبرداری با زوم ۱۰۰ برابر.

مشخصات دوربین سامسونگ گلکسی نوت 20 پلاس

این روش چند اشکال دارد. اولا این روش باید در حالت عکاسی استفاده شود، زیرا برنامه‌ی دوربین به‌ راحتی به شما اجازه نمی‌دهد تا زوم ۱۲ برابری و ۲۰ برابری را در حالت فیلم‌برداری داشته باشید. دوما باید دکمه شاتر را نگه دارید تا ضبط فیلم انجام شود، بنابراین نمی‌توانید گوشی را در جایی گذاشته تا به ضبط فیلم ادامه دهد. سرانجام، هنگام ضبط ویدئو در این شرایط، نمی‌توانید سطح بزرگنمایی را تغییر دهید. با توجه به تمام شرایطی که گفته شد، با استفاده از این ترفند می‌توانید هرچند به صورت محدود، فیلم‌برداری با زوم دلخواهتان را انجام دهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.