تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل

کیس محافظ گلکسی نوت 20 اولترا یا پلاس لو رفت

گلکسی نوت 20 اولترا یا پلاس

به نظر می‌رسد که طراحی گلکسی نوت 20 اولترا یا (Galaxy Note 20 Ultra) تا حدودی توسط یک سری عکس‌های دست ساز که توسط فردی به وسیله‌ی کیس محافظ به اشتراک گذاشته است، تا حدودی مشخص شده است. این سری عکس توسط IceUniverse در وب‌سایت Weibo منتشر شده است و تایید می‌کند که قلم سری گلکسی نوت 20 واقعاً در سمت چپ گوشی قرار خواهد گرفت. بر روی پنل پشتی یک دوربین سه گانه مطابق عکس کیس محافظ قرار خواهد گرفت.

Untitled 4 - کیس محافظ گلکسی نوت 20 اولترا یا پلاس لو رفت

جالب توجه است که به نظر می‌رسد این کسی محافظ به جای داشتن یک برش مستطیلی بزرگ در اطراف آن، قسمت اعظم برجستگی دوربین را پوشش می‌دهد. به نظر نمی آید این برجستگی به اندازه سری گلکسی S20 باشد، خصوصاً گلکسی S20 اولترا برجسته باشد. در ادامه‌ی بررسی این کیس محافظ، به نظر می‌رسد که این محافظ دارای یک سوراخ کوچک در قسمت بالا برای میکروفون است، در حالی که در لبه پایین دارای بریدگی هایی برای بلندگو، پورت USB-C، میکروفون و S Pen است. در عین حال، دکمه های فیزیکی به لبه سمت راست گوشی منتقل شده اند.

gsmarena 004 15 - کیس محافظ گلکسی نوت 20 اولترا یا پلاس لو رفت

از طرف دیگر، به نظر می رسد کیس محافظ مورد نظر بیشتر جزئیات طراحی را که چند هفته پیش توسط تعداد انگشت شماری از رندرهای غیررسمی فاش شد، تأیید می کند که تفاوت اصلی آن در اندازه حاشیه دوربین و محل قرارگیری سایر ماژول های ثانویه مانند فلاش LED است. توجه داشته باشید، این احتمال وجود دارد که این کیس محافظ براساس نمونه های اولیه ساخته شده باشد، بنابراین هیچ تضمینی مطلق وجود ندارد که گلکسی نوت 20 اولترا یا موارد محافظ آن دقیقاً شبیه به این باشد.

Untitled 5 - کیس محافظ گلکسی نوت 20 اولترا یا پلاس لو رفت

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.