تیک ست
تیک ست - بروز ترین و جدید ترین اطلاعات دنیای موبایل و تکنولوژی

کیس های چرمی آیفون 12 و آیفون 12 پرو در 6 نوامبر عرضه می شوند

روز گذشته اپل لوازم جانبی جدیدی را برای مدل های iPhone 12 و iPhone 12 Pro از جمله کیس چرمی و سیلیکونی MagSafe به همراه سایر لوازم جانبی MagSafe معرفی کرد. اپل چندین مورد جدید را برای مدل های جدید آیفون به فروشگاه آنلاین خود اضافه کرده است، اما در حال حاضر کیس های چرمی در دسترس نیستند. بر همین اساس گفته میشود کیس های چرمی آیفون 12 و آیفون 12 پرو در 6 نوامبر عرضه می شوند.

کیس های چرمی آیفون 12

 

leatheriphone12case - کیس های چرمی آیفون 12 و آیفون 12 پرو در 6 نوامبر عرضه می شوند

 

اپل در جریان سخنرانی در مورد کیس های چرمی، اعلام کرد که کیف های چرمی برای مدل های جدید آیفون از 6 نوامبر در دسترس خواهد بود.

شارژر MagSafe، کیف پول چرمی با MagSafe و قاب محافظ سیلیکونی و شفاف آیفون 12 از جمعه 16 اکتبر در دسترس خواهند بود. کیس های چرمی آیفون 12 از جمعه 6 نوامبر در دسترس خواهد بود. شارژر MagSafe Duo کمی دیرتر برای فروش در وبسایت قرار خواهد گرفت.

مقاله اعلامیه iphone 12 Pro اپل نیز همین حرف را می زند و تایید می کند که موارد چرمی برای مدل های جدید Pro واقعاً وجود دارد.

شارژر MagSafe، کیف پول چرمی با MagSafe و قاب محافظ سیلیکونی و شفاف آیفون 12 از جمعه، 16 اکتبر در دسترس خواهند بود. کیف چرمی آیفون 12 پرو از جمعه ، 6 نوامبر در دسترس خواهد بود. شارژر MagSafe Duo کمی دیرتر برای فروش در وبسایت قرار خواهد گرفت.

با عرضه گوشی های آیفون 12 و آیفون 12 پرو در جمعه 23 اکتبر (با پیش سفارش های این جمعه)، مشتریانی که یکی از این دستگاه ها را خریداری می کنند اما یک کیف چرمی می خواهند باید چند هفته منتظر بمانند تا در دسترس قرار بگیرد.

قاب های سیلیکونی و شفاف اپل احتمالاً این جمعه که اولین مدل های جدید آیفون به فروش می رسند، برای سفارش در دسترس خواهند بود و همه قاب های اپل ساخته شده برای آیفون های جدید از لوازم جانبی شارژ MagSafe پشتیبانی می کنند که قادر به شارژ مدل های iPhone 12 با توان 15 وات است.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.