تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گلسی S21 اولترا سامسونگ با قلم S Pen و زد فولد 3 به عنوان جایگزین گلکسی نوت

گلسی S21 اولترا سامسونگ با قلم S Pen و زد فولد 3 به جای سری گلکسی نوت

گزارشی جدید از کره جنوبی حاکی از آن است که سامسونگ تغییراتی جدی در زمینه ارائه پرچمداران خود انجام خواهد داد و زد فولد 3 به عنوان جایگزین گلکسی نوت در نظر گرفته شده است. سامسونگ با رونمایی از سری S20، سه نوع ورژن از این خانواده را (S20 ،S20 پلاس و S20 اولترا) روانه‌ی بازار کرد. در همین حال، گلکسی نوت 20 هم با دو نسخه یعنی نوت 20 و نوت 20 اولترا آغاز به کار کرد.

براساس گزارشی از Elec Korea، جانشین گلکسی S20، که از آن به عنوان گلکسی S21 یاد شده است، با یک قلم S Pen عرضه خواهد شد، اما فقط در نوع اولترا. انتظار می‌رود که ترکیب S21 در نیمه اول سال آینده مشخص شود. طبق گزارش‌ها، گلکسی S21 با نام‌های متفاوت و ورژن‌های مختلف: M1 ،N2 و O3 کدگذاری شده است. S Pen ظاهراً با مدل O3 وارد بازار خواهد شد.

طبق گزارش‌ها سامسونگ انتشار گلکسی نوت 21 را برای سال آینده هنوز تأیید نکرده است (البته که شاید خیلی زود باشد)، اما گمانه زنی‌هایی به وجود آمده است که ممکن است سامسونگ تولید گلکسی نوت را قطع کند و در عوض گلکسی زد فولد 3 را با قابلیت S Pen راه اندازی کند. این احتمال می‌تواند به این معنا باشد که سامسونگ گلکسی S را با حرف H1 و گوشی‌های جدید زد فلیپ و زد فولد را با حرف H2 به بازار عرضه کنید.

گلسی S21 اولترا سامسونگ با قلم S Pen و زد فولد 3 به عنوان جایگزین گلکسی نوت

سامسونگ با پیشرفت در زمینه تولید انبوه UTG (شیشه فوق العاده نازک در صفحات نمایش) توانایی تولید 600,000 نمایشگر تاشو در ماه را دارد و تا پایان سال هدف نهایی 1 میلیون نمایشگر تاشو در ماه را برنامه ریزی می‌کند. ممکن است که سامسونگ نتواند به اندازه سری گلکسی نوت دستگاه‌های تاشو را بفروشد، اما حاشیه سود بالا دستگاه‌های تاشو به طور بالقوه می تواند با فروش کم محصولات مقابله کند. این غول کره‌ای در سری گلکسی S21 هم می‌تواند فروش بیشتری کسب کند.

سامسونگ در حال حاضر بسیاری از گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار را ارائه می‌دهد و محدود کردن آنها به تعداد کمتر ایده خوبی نیست. در هر صورت برای اطلاع از تصمیمات و اهداف آینده سامسونگ باید منتظر اخبار جدید در تیک ست باشیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.