تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گلکسی تب S7 فولد 2 و نوت 20 ممکن است که با اسنپدراگون +865 روانه بازار شوند

تراشه گلکسی زد فلیپ 5G، گلکسی فولد 2، گلکسی نوت 20 و گلکسی تب S7

سامسونگ شاید قصد داشته باشد سری‌های گلکسی زد فلیپ 5G، گلکسی فولد 2، گلکسی نوت 20 و گلکسی تب S7 را به چیپست های ناآشنای اسنپدراگون +865 مجهز کند و به برخی بازارها عرضه کند.

چند ماه پی ، رئیس بازاریابی فناوری Meizu ادعا كرد كه کوالکام قصد ندارد امسال اسنپدراگون +865 را به سمت تولید انبوه سوق دهد، به این معنی كه به نوبه خود پرچم‌داران آینده سامسونگ از برخی تراشه‌های موجود +865 در برخی بازارها استفاده می‌كنند. فقط زمان خواهد گفت که آیا این امر در مورد برنامه های تولید کوالکام برای آینده نزدیک اتفاق خواهد افتاد یا خیر، اما تاکنون، شواهد زیادی برای مجهز شدن این دستگاه‌ها به این تراشه وجود دارد.

ظاهراً اسنپدراگون +865 در یک بنچمارک مشاهده شده است

ظاهراً چند هفته پیش اسنپدراگون +865 در وب‌سایت AnTuTu محک زده شد. در نگاه اول نشانگر این بود که کوالکام ممکن است آن را برای عموم دستگاه ها آماده کند. با این حال، لیست معیارهای اولیه واقعاً درباره برنامه‌های دقیق تولید کننده برای انتشار تراشه ها اطلاعات دقیقی به ما نمی‌دهد.

براساس داده‌های اولیه، گفته می‌شود که تراشه اسنپدراگون +865 به یک هسته اصلی پردازنده مرکزی تک ساعت با سرعت 3.1 گیگاهرتز مجهز است. سه هسته با کارایی بالا با سرعت 2.4 گیگاهرتز و چهار هسته کم مصرف با فرکانس بالا تا 1.8 گیگاهرتز کار می‌کنند. در بازارهای دیگر که سری گلکسی نوت 20 از تراشه اسنپدراگون +865 بهره نمی برد، انتظار می‌رود از تراشه‌های اگزینوس 992 استفاده شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.