تیک ست
تیک ست - اخبار تکنولوژی آموزش موبایل

گلکسی زد فلیپ 5G سامسونگ یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک شد

گلکسی زد فلیپ 5G سامسونگ

طبق اخبار منتشر شده در تیک‌ست، انتظار می‌رود کمپانی سامسونگ، گلکسی فولد 2 و گلکسی زد فلیپ 5G را در ماه مرداد (آگوست) رونمایی کند. تاکنون در مورد این دو دستگاه تاشو، شاهد چندین خبر فاش شده بوده‌ایم. حال به نظر می‌رسد گلکسی زد فلیپ 5G یک قدم به واقعیت نزدیک شده است.

این دستگاه (Galaxy Z Flip 5G) تاشو به تازگی از طریق وب‌سایت بلوتوث SIG عبور کرده است و در بیشتر لیست‌های این وب‌سایت، از نام گلکسی زد فلیپ 5G استفاده شده است.

گواهی بلوتوث SIG
گواهی بلوتوث SIG

این لیست‌ همچنین شامل این شماره مدل‌هاست:

SM-F707B, SM-F707N, SM-F707U, SM-F707U1, SM-F707U_SPR, SM-F707W, SM-F7070. این اعداد به طور گسترده با اخبار لو رفته‌ قبلی مطابقت دارند. ذکر این نکته جالب توجه است که در این لیست منتشر شده، این دستگاه با نام “Bloom-X” خطاب شده است. “‌Bloom” نام رمزگذاری شده برای دستگاه گلکسی زد فلیپ 4G بود.

از طرفی دیگر، در این لیست عنوان شده که گلکسی زد فلیپ 5G از بلوتوث 5.0 پشتیبانی می‌کند. این مورد مطابق با مدل 4G این دستگاه است که بلوتوث 5.0 را ارائه می‌داد، حتی اگر چیپست از بلوتوث 5.1 پشتیبانی کند. امیدواریم که این دستگاه تاشو جدید از بلوتوث 5.1 نیز پشتیبانی کند.

انتظار داریم که گلکسی زد فلیپ تاشو سامسونگ تا حد زیادی با مدل اصلی یکسان باشد. امیدواریم این گوشی از باتری بسیار بزرگتر و شارژ سریع تری برخوردار باشد. زیرا ظرفیت باتری مصرفی با در نظر گرفتن قابلیت 5G، که در درجه اول تمایل به مصرف انرژی بیشتری دارد، دو برابر خواهد شد.

این را هم بخوانید :

گلکسی زد فلیپ 5G با اسنپدراگون 865

 

 

بد نیست که بدانید گلکسی زد فلیپ 5G، گواهی NFC را نیز دریافت کرده است.

گواهی NFC گلکسی زد فلیپ 5G

گفته می‌شود که گلکسی زد فلیپ 5G مشخصات گلکسی زد فلیپ را حفظ کرده است، به جز در قسمت چیپست که گفته می‌شود از اسنپدراگون 865 استفاده شده است. اخیراً گلکسی زد فلیپ 5G از طریق 3C تأیید شده است و نشان می‌دهد که این گوشی دارای شارژر سریع با سیم 25 وات و شارژ سریع بی‌سیم 15 وات خواهد بود. این تلفن از طریق Geekbench نیز تأیید شده است و نشان می‌دهد که دارای 8 گیگابایت رم است

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.